Üsküdar - Çekmeköy Metrosu Ne Zaman Bitecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
110
Merhaba arkadaşlar.

Bildiğiniz üzere bu Metro 2015'de bitecekti. Sonra bayağı ertelendi ve (5 kez ertelendikten sonra) Eylül sonunda da açılamadı.

Ne zaman açılacak, yok mu bir bilen?

Ülkemizde lanet karayoluna(!) önem verildiği için öncelik tünel ve köprülerde. Bir 2 - 3 yıl daha sürecektir.

Ümraniye'de bulunan istasyon şu anda açık durumda yalnız içeride halen çalışmalar mevcut.

O değil Bulgurlu istasyonunda yaptıkları çalışmalar trafiği alt üst ediyor.

Yani araştırdığıma göre, Üsküdar'ın taşlık yapısından dolayı kazma işlemi geç kalmıştı, ama mübarek ne taşmış, titanyum herhalde!

Sabırsızlıkla bekliyorum! Bulgurlu istasyonu ayağımın dibinde, bende çok meraklıyım ne zaman açılacağı konusunda.

Bulgurlu istasyonunda yaptıkları çalışmalar trafiği alt üst ediyor.
Şu anda baya iyi durumda, eskisine nazaran.

Ben 2012'de geldim, o zaman ev fiyatları orta halliydi, metro açılacak diye oradan aldık, şimdi fiyat iki katına çıktı. :D

2012'de bile sabah trafiği şu anki ile neredeyse aynıydı. Sen sabah hangi yöne doğru işe gidiyorsun?

Ben 2012'de geldim, o zaman ev fiyatları orta halliydi, metro açılacak diye oradan aldık, şimdi fiyat iki katına çıktı. :D

2012'de bile sabah trafiği şu anki ile neredeyse aynıydı. Sen sabah hangi yöne doğru işe gidiyorsun?

İşe demiuelim de okula. Kısıklı ya doğru. Tepeye çıkıyorum.

Gerçi sizin dediğiniz de doğru. Trafik değişmedi.

Bulgurlu deme bana. Deme. Ümraniye hiç deme. 5-6 yıl once bile metro çalışmaları ilk başladığında orda yok yere trafiğin içinde 1-2 harcardık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı