Üsküdar - Çekmeköy Metrosu Ne Zaman Bitecek?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Emaar Libaye Caddesi'ndeki yıktığı köprüyü tekrar yapmasa neler olurdu bir düşünün :)

Ya harbi 3 ay da onu çektik... Oradan dolaş buradan dolaş... :D
Vize - final vakti Göztepe'ye geçebilmek için Ünalan'lardan dolanıyordum :) Ne kadar okulu, servisi varsa yola katılıyordu o saatlerde de. Dönüş zamanı da mecbur Ümraniye trafiğine girmek zorunda kalıyordum.

Ben stajımı hemen Emaar'ın inşaat alanının yanı başında bulunan KoçSistem'de yapmıştım, senelerdir sürüyor, o şantiyenin derdini iş çıkışı tek şeritli yol olarak çeken de bendim :)
Köprünün kapalı olduğu zamanlar çalışanlar evine nasıl gidebildi inanın akıl sır erdiremiyorum :)

Metronun Ümraniye ayağına gelecek olursak aktif olarak bisiklet sürdüğüm için, araba ile de o istikametten haftada net 2 defa geçtiğim için gösleyebilirim ki çok ama çok az kaldı.
İçeride işler bitti neredeyse kaba olarak, dış mekana asfalt falan atıyorlar - yaya kaldırımları falan ayarlanıyor. Açarlar bugün yarın gibi geliyor çünkü hazır gibi resmen, bakmak lazım bir ara açılış tarihlerine.

Bulgurluda da Ümraniyede de istasyonlar bitti. Bulgurluda şuan çevre düzenlemesini yapıyorlar.

Allah'dan yeni köprüyü iki şeritli geniş bir şey yaptılar da değdi beklediğimize. (y)

Ben stajımı hemen Emaar'ın inşaat alanının yanı başında bulunan KoçSistem'de yapmıştım, senelerdir sürüyor, o şantiyenin derdini iş çıkışı tek şeritli yol olarak çeken de bendim :)
Köprünün kapalı olduğu zamanlar çalışanlar evine nasıl gidebildi inanın akıl sır erdiremiyorum :)
Şimdi de ben çekiyorum, yağmur yağdığı zaman yol komple çamur oluyor. Servisler ise bekleme yerlerindeki yolun dönüşündeki köprüden geçiyorlardı, trafiği düzenlemek için zabıta vardı ama çok da etki etmiyordu.

Metro değilmiş abi o.

Hyperloop'muş o yapılan. Ondan bu kadar gecikmiş açılması. :ıslık:

Altın sırmalı işlemelerin yapımı da daha tamamlanmamış. O da açılışın gecikmesine vesile olmuş yine... :ıslık:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı