Üslup cezası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Tokiler

Decipat
Makaleler
1
Merhaba, dün benim açtığım konuyu durup dururken kilitleyen ve gereksiz hiddetlenen moderatörün, neden böyle bir şey yazdığını öğrenmek amacıyla bir konu açtım. Orada, durumu düzgünce izah eden, @teknomi4 (sanırım o idi) adlı arkadaşın mesajı da silinmiş nedense. O mesajı yazan moderatörden de cevap yok bu arada.

Moderatör bana, aynı soruyu sormaya devam ederseniz gereksiz mesaj alırsınız dedi. Ben de buna itirazen sadece bir konuda dile getirdiğimi söyledim. Bir kullanıcı, Moderatör bir şey yaptıysa vardır sebebi yargısını kullanıp gereksiz polemik oluşturdu.(ismini vermeyeceğim.) Ben de ona, saygılı bir şekilde, "geçmişimi, "bul" bölümünden araştırın ve sonra konuşun" yazdım ve uygunsuz üslup cezası aldım. Eğer uygunsuz üslup kullanmak isteseydim, "geçmişimi, "bul" bölümünden araştır ve sonra konuş" yazardım. Bir tane moderatör arkadaşımız da mesajıma kulp uydurup bu cezayı vermiş. Demek istediğim, moderatörü eleştirirseniz her yerden ceza gelebilir.

Bunun sırf kıllık olsun diye yapıldığından da eminim. Tam 2 kere "Bize Ulaşın" kısmından yazdım. Hiç bir şekilde sonuç alamadım. O bölümün çalışıp çalışmadığı da merak konusu. Daha önce de, resmi Technopat'a yüklememe rağmen, yan sitelere yüklemişim gibi uyarı aldım, Bize ulaşın'a yazdım ve sonuç alamadım. Bu doğrultuda o bölümün çalışmadığına inanıyorum. Bu banı atan moderatöre amacını sormak istiyorum. Neden böyle bir şey yaptınız? Zaten Sosyal'in banlar yüzünden kötü bir şöhreti var, siz bunu yaparak, bu şöhreti daha da kötüleştirdiğinizin ve insanları haklı çıkardığınızın farkında mısınız? Bazen düşünüyorum, ben kötü niyetle yazmadım diye mi uyarı haksızmış gibi geliyor? Ama cidden uygunsuz bir üslup yok ki?

@MF sizin düşüncenizi merak ediyorum. Moderatörler bir şey yaptıysa vardır sebebi doğrultusunda gidenler hiç konuşmasın lütfen. Konu hemen kilitlenmezse ve başkalarının da görüşü alınırsa çok memnun olacağım. En son, defol git dediğimde uygunsuz üslup cezası almıştım. Defol git nerede? Şimdi ban yediğim mesaj nerede? Bir kıllık yapıldığı aşikar. @Jira Siz ne düşünüyorsunuz? Tarafsız yorum yapan bir insansınız.
Desktop Screenshot 2020.07.26 - 18.55.42.74.png

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı