Üst düzey kulaklık önerisi

StartPy

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, Momentum 2 TWS kullanıyorum. Maksimum sesi ve bass seviyesinden memnun değilim. Bu yüzden yeni bir kulaklık arayışındayım. Yüksek ses ve tatmin edici bas düzeyi için hangi kulaklığı önerirsiniz? Soundcore Liberty 3 Pro ile Sony XM4 arasında kalmıştım. XM4 için kulağı ağrıtıyor ve kaba demişler bu yüzden Liberty 3 Pro satın aldım ama henüz elime ulaşmadı. İade edip farklı bir kulaklık alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Aktif olarak q10 kullanıyorum. Kulak içine geçersem benim kafamdaki kulaklık, liberty pro 3 veya kulaküstü q35 düşünüyorum

Geldi mi hocam kulaklık? Yorumlariniz neler.
Hocam xm4 de almıştım aynı anda kardeşime her ikisinide denettim xm4 daha iyi dedi öylece xm4 ü tercih ettim. liberty pro 3 de tizler bariz sekilde fark ediliyor.

Hocam xm4 de almıştım aynı anda kardeşime her ikisinide denettim xm4 daha iyi dedi öylece xm4 ü tercih ettim. liberty pro 3 de tizler bariz sekilde fark ediliyor.
Kulak içi için bir şey diyemem, arada 700 750 lira fark için belki sony alınabilir. Fakat kulak üstünde 2.500 liralık farkı vermeye bence gerek yok. Tüm incelemelerde kafa kafaya gidiyorlar çünkü

Kulak içi için bir şey diyemem, arada 700 750 lira fark için belki sony alınabilir. Fakat kulak üstünde 2.500 liralık farkı vermeye bence gerek yok. Tüm incelemelerde kafa kafaya gidiyorlar çünkü
Hocam kulak üstündede XM4 kullanıyorum. 2800 tl civarına almıştım şimdi fiyatlar uçmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı