Satılık Üst Düzey Oyuncu ve Yayıncı Bilgisayarı (Sıfır)

Parça parça satmazsanız kimsenin çıkartıp 2250 dola... Öhöm. 25000 TL'yi bir anda çıkartıp verebileceğini sanmıyorum hocam. Sadece tavsiye amaçlı söylüyorum.

Parça parça satmazsanız kimsenin çıkartıp 2250 dola... Öhöm. 25000 TL'yi bir anda çıkartıp verebileceğini sanmıyorum hocam. Sadece tavsiye amaçlı söylüyorum.
Haklısınız hocam parça parça satılsa daha çabuk gider ama parça parça satmak beni rahatlatmayacak yani şöyle diyeyim 100 TL'yi bozunca bir anda bitmesi gibi parça parça satmakta işimi görmeyecek pek. Sistemi almadan önce çok iyiydim maddi olarak herşey güzel gidiyordu ama sistemi aldıktan sonra(sistemle alakası yok, beklenmedik durumlar oldu) 1 hafta 10 gün geçmeden maddi olarak zora girdim ve daha sistemi açmadan toptan hazır sistem olarak satıp zora girdiğim konuları halledip artık düz bir yola çıkmak ve fazla fazla kenarda param olmadan hareket etmemek istiyorum. Gerçi döviz bu şekilde giderse bu sistemin fiyatı kaçınılmaz bir fiyat olacak gibi ama hayırlısı bakalım. Indirim yapmadan indirim oluyor otomatikmen.

Denk bir sistemin fiyatı şu an 30000 TL üstü. İnanılmaz iyi bir fiyatı var.

Vay be güzel sistemmiş. İnşallah alıcı bulursunuz hocam ama parça parça satmak daha mantıklı gibi duruyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı