Üst kattaki interneti alt katta kullanmak için cihaz önerisi

gamecity

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Superonline fiber kablosuz internet kullanıyoruz. Ailem 13. katta, ben 9. katta oturmaktayım. Oradan kablo sallayarak evde Wi-Fi'ı çoğaltmak istiyorum. Şu anda Hadron marka cihaz kullandım bunun için ancak sıkıntı çıkarmaya başladı. Bu işlemi farklı modem alıp yapma imkanım var mıdır?

İyi günler. Superonline fiber kablosuz internet kullanıyoruz. Ailem 13. katta, ben 9. katta oturmaktayım. Oradan kablo sallayarak evde Wi-Fi'ı çoğaltmak istiyorum. Şu anda Hadron marka cihaz kullandım bunun için ancak sıkıntı çıkarmaya başladı. Bu işlemi farklı modem alıp yapma imkanım var mıdır?

Evet. Bir modem alıp kendi dairenize koyup kablo ile üstteki modeme bağlayabilirsiniz.

Keenetic markasının router veya acces point modemlerine bakabilirsin. Acces point alırsan sadece modemden sana kablo ile gelen interneti dağıtabilirsin. Ona göre al eğer modemden kablosuz eve dağıtmak istersen router al.

Yeni konular

Geri
Yukarı