Üst Kattakinin Ses Sistemi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
H

Hastai

Ziyaretçi
Merhabalar, size olayı özet geçeyim. Bir apartmanda oturuyoruz. 5. kat bizim 6. kat yani bir üstümüz ise amcamın. Amcamın dairesinde tıp uzmanlık okuyan kiracı bir kadın var. Maaş 7 bin TL olunca ses sistemini almış. 1-2 aydır bangır bangır müzik dinliyor. Kaç defa çıktım yukarı uyarmak için.

Bazen kapıyı açmıyor bazen de müziği 10 dk kısıp sonra tekrar açıyor. En son dayanamayıp polis çağırdım ama nafile. Hala devam. Bir çözüm söyleyin lütfen. Üniversite sınavım olmasa polis çağırıp şikayetçi olurdum, karakolda uğraşırdım ama o kadar zamanım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Odanın camını açık bırakırsa tam altındaki camdan çık üste torpili yakıp salla dünya kaç bucak görsün :)

Beyaz masaya şikayet edin. Olmadı belediyeye gidin dilekçe yazın.

Hocam şaka bir yana da sinirimi zorluyor gerçekten. Kapı önündeki sigortayı açıp ana kabloyu kesmeyi bile düşünüyorum.

Hocam sesi nasıl ölçüyorlar? Hani gelince ses sistemi açık olmazsa? Sesi az olursa?

Hocam sesi nasıl ölçüyorlar? Hani gelince ses sistemi açık olmazsa? Sesi az olursa?
Benim istanbuldaki evin yanında alışveriş merkezi var(palladium). Geceleri çok ses geldiğinden şikayet ettim gelip ölçtüler desibel aletleri var. Ona göre ceza yazdılar şuan yazları rahatım. :")

Sürekli yüksek ses çıkarıyorlar sizde, şanslısınız. Adamları denk getirmek var bir de :( Peki polise şikayetçi olsam ne olur bilginiz var mı?

Amcanla konuşmayı düşündün mü? Ev sahibi sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı