Üst koridor Shaco için Build tavsiyesi

Açıkçası üst koridor Shaco yapılmasını önermem, bence kumar olur.

AP yapacaksanız; Liandry, Büyü Nüfuzu Botu, Lich Boğan, Rabadon, Zhonya, Hiçlik Değneği. Sıralamasını oyuna göre yapabilirsiniz.

Alternatif olarak şunları da ekleyebilirsiniz; Kozmik Hızlandırıcı, Riftmaker, Horizon Focus, Night Harvester, Morellonomikon itemlerini tercih edebilirsiniz. (Bazılarının Türkçelerini hatırlamıyorum.)

Eğer poke set yapmak isterseniz de; Luden, Kozmik Hızlandırıcı, Rabadon, Zhonya, Hiçlik Değneği ve Büyü Nüfuzu botu. (Alternatif olarak Lich Boğan veya Morellonomikon ekleyebilirsiniz.

Tank yapmak isterseniz de build seti önerebilirim.

Pink Ward izle, o üst koridorda oynuyor. bilmeyenler için, Pink Ward dünyanın en iyi Shaco oyuncusu.

En son videosu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Üst koridorda oynuyor.

Pink ward izle, o üst koridorda oynuyor. Bilmeyenler için, pink ward dünyanın en iyi shaco oyuncusu.

İzliyorum zaten hocam, öneri için teşekkürler :D.
Ap yapacaksanız; liandry, büyü nüfuzu botu, lich boğan, rabadon, zhonya, hiçlik değneği. Sıralamasını oyuna göre yapabilirsiniz.

Bu Build ile oynadım biraz önce hocam, rakip tarafından bütün değerlerime küfredildi, ama yine de teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı