Üst panele 360 mm soğutucu takılabilen ön tarafı mesh kasa önerisi

İndirime girmiş bir başka kasa daha var. Bunu mu almalıyım ya da fikrinizi söyler misiniz?

Önde 3, arkada 1 tane fan var. Ve üste 360 mm sıvı soğutma desteği de var. Ne düşünüyorsunuz?
Hocam bende çok kasa aradım sizin gibi. P500a aldım. 1 2 güne sistemi kuracağım hatta.

hocam onun üst tarafa arctic 360 mm sıvı soğutucu sığar mı sizce ? radyatörü kalın diyorlar çünkü. İkinci sorum da şu , kasayla beraber gelen fanları mı kullanıyorsunuz yoksa değiştirdiniz mi ?
Şuan arctic 360 takılı :) . Kasanın önde 2 fan geliyor. arkada 1 200mm. Bende önde 1 tane var. Ekran kartım sıvı soğutamalı. ama ekrankartım normal bir kartken 3 tane koymuştum öne. fanlar fena değil. tek eksiği argb-rgb değil

İlk izleniminiz nasıl peki? Onun fiyatı 3000 TL. Arkaya egzoz fanı da alınca 3.500 TL'ye yaklaşıyor fiyatı. O yüzden kararsız kaldım.

Sistemi daha kurmadım hocam. Dün elime geçti. Malzeme kalitesi olarak görünüm olarak çok hoşuma gitti. Zaten 1 2 ay kadar araştırıp almıştım. Başka forum üzerinden 2.el aldım ben egzoz fan dahil 2K ya tertemiz ürün. O şekilde çıkabiliyor. Fazla bütçeniz yok ise 2.el alabilirsiniz.

Şuan arctic 360 takılı :) . Kasanın önde 2 fan geliyor. arkada 1 200mm. Bende önde 1 tane var. Ekran kartım sıvı soğutamalı. ama ekrankartım normal bir kartken 3 tane koymuştum öne. fanlar fena değil. tek eksiği argb-rgb değil
anladım hocam. son olarak da şunu sorim , bu kasayı alırsam ön ve üst kapakları açık mı kullanmak gerekiyor ? çünkü mesh kasa olduğu için emin olamadım.

@ThePunisher90 malzemesi o kadar iyi degil ama, bende de MB511 var yakin kalite. İki kasa icin de alinabilir diyebilmem icin 1.5K civarinda olmasi gerek, belki 1.6K diyelim hadi.

Merhaba dostlar, bende arkadaşın sayesinde sorayım Thermaltake TH360 ile kullanabileceğim bir kasa arıyorum. Ölçülere nasıl bakıyorsunuz bilmiyorum da hangi ölçülere bakmam lazım?

Yeni konular

Geri
Yukarı