Üst seviye telefon tavsiyesi

ScorDrag

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar. 48 saattir incelemeler okuyorum videolar izliyorum. İşin içinden bir türlü çıkamadım. Üst seviye bir telefon almak istiyorum. Bütçem türkiyede satılan herhangi bir telefonu almak için yeterli para sorunu yok.

İstediklerim:

• a. Fotoğraf ve video performansı parasının hakkını vermeli.
  • b. Stabil ve sorunsuz bir telefon olmalı.
  • c. Kullanılan dış malzeme metal ya da cam olmalı.
  • d. Minimum 5 inc olmalı.
- - - - -
İstemediklerim:
  1. Aşırı ısınan bir telefon olmamalı.
  2. Dış malzeme kesinlikle plastik olmamalı.
Aslında IP68 olmazsa olmaz olarak aradığım bir özellikti ancak seçmeye çok yakın olduğum iki cihaz olan htc one m9 da ve samsung galaxy s6 da bu sertifika yok.. Z3 biraz yetersiz bir cihaz gibi duruyor. En kısa zamanda sağlıklı yorum ve tavsiyelerinizi rica ediyorum.

Şu an kafamın içinde son durum:
%35 htc one m9, %40 samsung galaxy s6, %15 sony xperia z3, %10 Samsung Galaxy note 4.

Htc nin ısınma sorunu olmasa direk gidip alacağım telefon ancak internette gezerken ve telefonda konuşurken dahi ısınıyor diyorlar (kullanan varsa doğru mu?).

Note 4'ün stylus pen'i de çok işi e yarar diye düşünüyorum ancak ona da çok ısınıyor ve geç soğuyor dediler... Isı konusu benim için çok önemli. Sıcacık bir elektronik aleti kulağıma bastırmak istemiyorum.

Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Çok para verip pişman olmak istemem.

Cam veya metal yüzeyli telefonlar, plastik yüzeyli telefonlara göre ısıyı cok daha iyi iletirler. Ayrıca elde kayganlık yaratıp ergonomik bir tutuş hissi uyandırmazlar. Seni kılıf almaya yöneltirler ve kılıfla birlikte telefonun premium havası azalır. Metal ve cam fetişin yoksa gerçek deri arka kapaklı Lg G4'e ne dersin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer para sorununuz yoksa ve biraz bekleyebilirseniz sormadan çıkacak Note 5 öneririm. Note serisi ayrıcalıktır ama Note 4 ve S6 arasında S6 seçerim. Beklerseniz Note ama ben bekleyemem hemen almak istiyorum dersen senin seçeneklerin arasından S6 derim. G4 şıkkını da eklemeni tavsiye ederim. Z3 ablamda var çok güzel fakat eskidi gibi. .Htc One M9 deli gibi ısınan bir cihaz. Note 4'ün zaten bir üstünü çıkardılar S6 ile. Isınmayla ilgili bizzat tecrübem yok fakat bu video Htc ısınma problemini çok güzel göstermiş.
En çok hangi telefon ısınıyor? [Tereyağı Testi Video]

Herkese tekrar merhaba. Foruma yazdığım ilk yazıdan 2 dakika sonra 1 gün mesaj yazamama cezası aldığım ve foruma en çok ihtiyacım olduğu zamanda forumdan yararlanmamı engellediği için moderatörü kınıyorum. Türkçe konusunda ben hassas bir insanım ancak dokunmatik ekranda yazım imladan çok pratik olmayı önemsiyorum. Elime kıramp giriyor kaslarım kasılıyor uzun yazılarda. Neyse kural kuraldır sonuçta eleştirim mod a değil bu
ihlalin cezasını mesaj yazamama olarak belirleyen kimse ona.

Arkadaşlar fikir beyan ettiğiniz için teşekkür ederim. Samsung a olan ön yargımı cam ve metalin uyumu kıramadı maalesef. S6 önden bakıldığında hala demode bir samsung bence. Lg yi de yeterli bulmadım maalesef.
sony z3 ve htc m9 arasında kaldım ve tercihim m9 oldu. Çok memnunum cihazdan 2 gündür kullanıyorum. Her şey yolunda sormak istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.

Herkese tekrar merhaba. Foruma yazdığım ilk yazıdan 2 dakika sonra 1 gün mesaj yazamama cezası aldığım ve foruma en çok ihtiyacım olduğu zamanda forumdan yararlanmamı engellediği için moderatörü kınıyorum. Türkçe konusunda ben hassas bir insanım ancak dokunmatik ekranda yazım imladan çok pratik olmayı önemsiyorum. Elime kıramp giriyor kaslarım kasılıyor uzun yazılarda. Neyse kural kuraldır sonuçta eleştirim mod a değil bu
ihlalin cezasını mesaj yazamama olarak belirleyen kimse ona.

Arkadaşlar fikir beyan ettiğiniz için teşekkür ederim. Samsung a olan ön yargımı cam ve metalin uyumu kıramadı maalesef. S6 önden bakıldığında hala demode bir samsung bence. Lg yi de yeterli bulmadım maalesef.
sony z3 ve htc m9 arasında kaldım ve tercihim m9 oldu. Çok memnunum cihazdan 2 gündür kullanıyorum. Her şey yolunda sormak istediğiniz bir şey olursa sorabilirsiniz.
M9'da Snapdragon 810 işlemcisi nedeniyle herkes ısınmanın fazla olduğunu söylüyorlar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı