Üsttekinin en çok oynadığı 5 oyuna göre oyun zevkini yorumlayalım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Screenshot_20210819_125423.png

Eksik yanları nedir peki?
Mesela maç öncesi, sonrası ve maç esnasında oyuncularla konuşamamak en büyük eksiklerden biri. Eski 2008 de bile bunlar vardı ve sadeydi ve bence touch versiyonda da olmalı. Bunun dışında bir kaç ufak eksik de bulunur ama şimdi artık o kadar alıştım ki nelerdi hatırlamıyorum. Bir de data üzerinde oynayabilmeli ve oluşturulmuş datalarla oynayabilmeliyiz. Mesela efsaneleri içeren ya da özel ligler olan dataları oynamayı seviyorum ama touch buna izin vermiyor.

Rocket League 700 saat.
Forza Horizon 4 400 saat.
CS:GO 400 saat.
LoL 200 saat.

Ben genelde çift biten oyunları oynadım, 14 16 18 20 gibi. Bunun için de yama yapıyordum. Touch'da bu mümkün değil yani?
Aynen touch sadece oyunun kendi datasıyla oynanıyor. Ama bazı avantajlar da var. Oyunda kazandığın steam başarımlarından bazı avantajlar elde edebiliyorsun. Sezonu namağlup bitirme, 10 yıldır oynayan bir oyuncunun sende futbolu bırakması gibi bazı başarımlardan sonra yeni açacağın oyunlarda da kullanabileceğin kazanımlar oluyor. Mesela yabancı sınırı kaldırma, kendi oğlunu ekleme, teklif yaptığın oyuncuların seni her durumda istemesi (tabi maaşta anlaşırsanız), transfer dönemi kaldırma gibi özellikler açılıyor. İstersen kullanabiliyorsun.

Ama bazı avantajlar da var. Oyunda kazandığın steam başarımlarından bazı avantajlar elde edebiliyorsun. Sezonu namağlup bitirme,
Bunu deyince hatırladım gerçekten o olay insanı hırslandırıyordu :) Bunlara para ödemen gerekiyordu ama oyun içi başarılarla açabileceğini bilmek güzel his.

Ekran Görüntüsü (39).png

Savaş ve gizlilik oyunlarını seviyor. Aynı zamanda çiftçi.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı