Üsttekinin En Sevdiği Oyunlar ve En Sevdiği 5 Oyuna Yorum

hayatta kalma tarzı oyunları seviyor

1-Devil May Cry 4
2-Skyrim
3-Red Dead Redemption 2
4-STAR WARS JEDİ: FALLEN ORDER
5-Batman™: Arkham Knight
Karışık ve fena olmayan bir oyun zevki var. Biri oyun önermesini istese o kişiye uygun şeyler bulabilir.

1- Red Dead Redemption 2(Oynanış hantal ama iyi. Hikâye olarak beni en çok etkileyen oyundur. Ne TWD ne de Last of Us beni bu oyun kadar etkilememişti.)
2- Last of Us Part 2(Millet hikâyeye çok laf etti fakat ben hikâye olarak beğendim. Oynanış olarak bir şahaser)
3- God of War 2018(Ragnarök PC'ye gelsin o zaman bu değişebilir.)
4- The Walking Dead The Final Season(Yukarıdaki oyunlardan sonra oynamama rağmen şaşırtıcı şekilde duygusal anlamda beni etkilemeyi başardı.)
5- Batman Arkham City(Beni sektöre sokan oyun demem bence ne kadar değerli olduğunu anlatmaya yeter. 5.sıraya koyduğuma bakmayın, bu oyun benim için gerçekten değerli)

Karışık ve fena olmayan bir oyun zevki var. Biri oyun önermesini istese o kişiye uygun şeyler bulabilir.

1- Red Dead Redemption 2(Oynanış hantal ama iyi. Hikâye olarak beni en çok etkileyen oyundur. Ne TWD ne de Last of Us beni bu oyun kadar etkilememişti.)
2- Last of Us Part 2(Millet hikâyeye çok laf etti fakat ben hikâye olarak beğendim. Oynanış olarak bir şahaser)
3- God of War 2018(Ragnarök PC'ye gelsin o zaman bu değişebilir.)
4- The Walking Dead The Final Season(Yukarıdaki oyunlardan sonra oynamama rağmen şaşırtıcı şekilde duygusal anlamda beni etkilemeyi başardı.)
5- Batman Arkham City(Beni sektöre sokan oyun demem bence ne kadar değerli olduğunu anlatmaya yeter. 5.sıraya koyduğuma bakmayın, bu oyun benim için gerçekten değerli)
Walking dead'i görünce kalbimi bıraktım.

Walking Dead hakkında düşüncelerim 2.oyun ile değişti. 4.oyun ise bence çok iyi bir oyun. 1.oyunu ise hiç beğenmemiştim. Hatta 1.oyun ile ilgili konum bile var. Gerçi seriye haksız davrandığımı belirten bir konu daha açacağım yakın gelecekte.
Bahsettiğim konu: The Walking Dead Telltale'in o kadar iyi olduğunu düşünmüyorum
Sizin aksine ben 1'i beğeniyorum. sadece new frontier'i beğenemedim. onun dışında Telltale'in en iyi serisinin bu ve The Wolf among us olduğunu düşünüyorum onu da denemelisiniz. Telltale batmasaydı walking dead çok ilerleyebilirdi.

Sizin aksine ben 1'i beğeniyorum. Sadece New Frontier'i beğenemedim. Onun dışında Telltale'in en iyi serisinin bu ve the Wolf Among Us olduğunu düşünüyorum onu da denemelisiniz. Telltale batmasaydı Walking Dead çok ilerleyebilirdi.

Ve New frontierdeki beğendiğim kişiler javier ve Clem'di o kadar ha bir de en iyi sahne Clem'in kennyi gördüğü kısımdi.

1- Red Dead Redemption 2
2- God of War 2018
3- The Last of Us Part 2
4- The Witcher 3
5- Tomb Raider

Son düzenleme:
Üstteki arkadaş RDR'yi 2 kere yazdığı için çok iyi oyun zevki var :D
1- RDR 2
2- God of War.
3- Cyberpunk 2077.
4- Spider-Man Remastered.
5- AC Valhalla.