Üstüne kasa koyulabilecek masa önerileri

Monarchz

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
140 cm X 60 cm uzunluklarındaki masa tablası olacak şekilde, üstüne kasa koyabileceğim bir masa yaptırtmak istiyorum. Şık ve dayanıklı olmasını istiyorum. Nasıl bir şey önerirsiniz? Gördüğünüz farklı ve kullanışlı masalar var mı, varsa paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
140 cm X 60 cm uzunluklarındaki masa tablası olacak şekilde, üstüne kasa koyabileceğim bir masa yaptırtmak istiyorum. Şık ve dayanıklı olmasını istiyorum. Nasıl bir şey önerirsiniz? Gördüğünüz farklı ve kullanışlı masalar var mı, varsa paylaşır mısınız?

LAGKAPTEN/ALEX çalışma masası, beyaz bu bayağı meşhur hiç kullanmadım ama sağlam duruyor güzel de. Sorun şu stokta yok fakat rahatlıkla bulabileceğinizi tahmin ediyorum.

LAGKAPTEN/ALEX çalışma masası, beyaz bu bayağı meşhur hiç kullanmadım ama sağlam duruyor güzel de. Sorun şu stokta yok fakat rahatlıkla bulabileceğinizi tahmin ediyorum.
Bu ilk düşündüğüm masalardan biriydi ancak dayanıklılık konusunda şüphelerim var.
https://www.hepsiburada.com/ceramic...ayar-masasi-ofis-masasi-beyaz-p-HBV00000Q7F85 ben bunu alacağım gibi normal sade bir masa.

@Monarchz eğer yaptırmak isterseniz fiyatlardan bilginiz varsa söylerseniz sevinirim.
Bunu da bir arkadaşım göndermişti model olarak. Ben de böyle bir şey yaptırmayı planlıyorum. Ferah ve geniş. Ancak bu fiyata sağlam bir ürün olacağı konusunda şüphelerim var. O yüzden kendim yapacağım gibi duruyor. 140x60 zaten küçük bir boyut olduğu için altına o IKEA'daki raflarla beraber bana çok az bir hareket alanı bırakıyor. Bunları alıp sonradan pişman olmak istemiyorum, ayrıca belki ileride sıkılıp kasayı yere koyabilirim o yüzden de engel teşkil ediyor.

Geri
Yukarı