Üye hakkında ne düşünüyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Berrkay, @UBerk, @ViooYa bu arkadaşlar ile şahsen bir problemim yok. Bu arkadaşların davranışları bazen rahatsız edici oluyor. Ek olarak bazı moderatörler benzer davranışlar gösteriyor.

Gelelim en sevdiğim kısım olan kara liste ve not aldıklarım, etiketleyebildiğim herkesi etiketledim. Hatırladıklarıma neden yazmaya çalıştım. Ek olarak bazı arkadaşların hesabı silinmiş galiba, kusura bakmasınlar. Diğer arkadaşlar alınmasın. (!)

@M4VER1CK: Ensest ilişikiyi eşcinsellik ile aynı keseye koyduğu an engeli basmıştım.
@starkia
@DarkWarrior
@228522: Eşcinsellik ile alakalı konuya ağızında Allah ile girip yanlış olduğunu söylediği an bastım.
@hawkeyes
@reptile
@Mr.Kitty: Eşcinsellik ile hayvan tecavüzünü aynı keseye koyduğu an engeli basmıştım.
@Huayra
@Fuat Ergin
@shush
@Freax
@thedeuss
@Isabelle
@Silinen üye
@LLoyd
@Doge Coin
@YP-YP
@Yusuf koca
@tufan44
@Tgyokty
@burstappenn
@mrmarcellus

Buradan @Yararsız Üye selamlarımı iletiyorum. Seviliyorsun.

@Handsome Reis yıllardır Steam isteğimi kabul etmediğin için sana biraz kırgınım.
Merak ettiğim için soruyorum da yanlış anlamayın, benimle olan probleminiz nedir? Sizinle daha önce diyaloğa girdiğimi bile hatırlamıyorum.

@Berrkay, @UBerk, @ViooYa bu arkadaşlar ile şahsen bir problemim yok. Bu arkadaşların davranışları bazen rahatsız edici oluyor. Ek olarak bazı moderatörler benzer davranışlar gösteriyor.

Gelelim en sevdiğim kısım olan kara liste ve not aldıklarım, etiketleyebildiğim herkesi etiketledim. Hatırladıklarıma neden yazmaya çalıştım. Ek olarak bazı arkadaşların hesabı silinmiş galiba, kusura bakmasınlar. Diğer arkadaşlar alınmasın. (!)

@M4VER1CK: Ensest ilişikiyi eşcinsellik ile aynı keseye koyduğu an engeli basmıştım.
@starkia
@DarkWarrior
@228522: Eşcinsellik ile alakalı konuya ağızında Allah ile girip yanlış olduğunu söylediği an bastım.
@hawkeyes
@reptile
@Mr.Kitty: Eşcinsellik ile hayvan tecavüzünü aynı keseye koyduğu an engeli basmıştım.
@Huayra
@Fuat Ergin
@shush
@Freax
@thedeuss
@Isabelle
@Silinen üye
@LLoyd
@Doge Coin
@YP-YP
@Yusuf koca
@tufan44
@Tgyokty
@burstappenn
@mrmarcellus

Buradan @Yararsız Üye selamlarımı iletiyorum. Seviliyorsun.

@Handsome Reis yıllardır Steam isteğimi kabul etmediğin için sana biraz kırgınım.
Ben ne yaptım acaba, kimseyle bela bulmamaya çalışıyorum ama olmuyor demek ki 😅

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı