Üzerine bisiklet süren kişiye ne yapılmalı?

Slow Poop

Centipat
Yer
Ankara
Yürüyordum arkadaşla benden büyük bir çocuk üzerime sürdü bildiğin bende koştum öne doğru küfür ederek gitti düşüyordu az kalsın. Ben napayım korktum bir an üzerime sürcek diye. Kaçtım bende arkadaşları aşşağıda bekliyordu.

Hiç kimse yaptıramaz bunu bana. Her zaman kavga etmekten korkarım.
Bide böyle 1 lira isteyen tiplerden.
Ne yalan söyleyeyim, ben de hep çekinirdim. Ancak bir yerden sonra böyle korkularınız kalmıyor. Ben ortaokuldayken hep kavga etmekten çekinirdim. Şu an aynı tipler bana aynı şekilde davransa hastanelik ederdim. Uzun lafın kıssası çekinmeyin, herkese hak ettiği kadar değer verin, hadsizlik yapanların da haddini bildirin.

Ne yalan söyleyeyim, ben de hep çekinirdim. Ancak bir yerden sonra böyle korkularınız kalmıyor. Ben ortaokuldayken hep kavga etmekten çekinirdim. Şu an aynı tipler bana aynı şekilde davransa hastanelik ederdim. Uzun lafın kıssası çekinmeyin, herkese hak ettiği kadar değer verin, hadsizlik yapanların da haddini bildirin.
Liseye geçincemi azaldı?

Yürüyordum arkadaşla benden büyük bir çocuk üzerime sürdü bildiğin bende koştum öne doğru küfür ederek gitti düşüyordu az kalsın. Ben napayım korktum bir an üzerime sürcek diye. Kaçtım bende arkadaşları aşşağıda bekliyordu.
Bunlar Bannerlord'daki çapulcu dediğimiz tayfadır. Yalnızları ve zayıf düşmüşleri avlayıp tutsak ederler, yeri gelince bir şehirde mola verirken tutsağı pazara koyarlar. Yapılması gereken iki şey vardır. Biri; kendi ordunu toplayıp o iti köpeği yakalamak ve adalet dağıtmak, diğeri ise uzağından geçip gitmek.

Liseye geçince mi azaldı?
Evet, zaten o çocukla da aynı lisedeyiz. Dirseğime falan geliyor. Ondan ziyade biraz özgüveninizin olması lazım. Bende o zaman da fazlasıyla vardı ama ben kendim vurmak istemiyordum.

Neyse sizin probleme gelince kavga etmekten çekinmeyin. Ancak kavga ederken de karşıdaki kişiye fiziksel zarar vermeyin (Bundan kastım kanama, morluk falan olmasın, olmasın ki darp raporu alamasın.).

Geri
Yukarı