Üzücü bir şeyin etkisinden nasıl çıkılır?

SamiYusufErkap

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İnternette şarkıların altındaki üzücü yorumları okuyunca hüzünleniyorum hemen. Aklıma geldikçe üzüntü kaplıyor beynimi. Nasıl geçer? Nasıl unutulur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tecrübe, bir zamandan sonra gamsız oluyorsun az çok. Sosyal medyada edit yapıp arkaya phonk müzik koyup insanları gaza getirmek ya da üzücü bir müzikle insanların vicdanıyla oynamak çok kolay.

Gidin bir mizah kanalı izleyin. Porçay önerebilirim, bir ara izlemiştim. Birden takipçilerine sinirleniyor bağırıp çağırıyor falan kafa dağıtıcı videoları var yani.

Zaman. Kendi kendine geçiyor. Bir şekilde hayat meşgalesine kapılıp unutuyor insan. Zaman zaman tekrar hatırlıyorsun, lakin etkisi ilk anki kadar olmuyor.

Zaman. Kendi kendine geçiyor. Bir şekilde hayat meşgalesine kapılıp unutuyor insan. Zaman zaman tekrar hatırlıyorsun, lakin etkisi ilk anki kadar olmuyor.
Muhtemelen çözüm bu gibi. Komik video izlemenin bana pek faydası olmaz muhtemelen zor gülen biriyim biraz. Sağ olun yinede.

Muhtemelen çözüm bu gibi. Komik video izlemenin bana pek faydası olmaz muhtemelen zor gülen biriyim biraz. Sağ olun yinede.

Ne demek. Farklı uğraşlar bulmak bir nebze olsun aklı dinlendiriyor tabii lakin bu, yaşadağıniz acının derinliği ile alakali. Baktıklarınız ve gördüklerinizin duygularınıza tesir etmediği zamanlar; daha çok, aciya yakin zamanlarmış gibi. Diğer taraftan bir şekilde tutunacak dal da lazım.

Son düzenleme:
montla_sic_umut_sarikaya.png

Yeni konular

Geri
Yukarı