Ufak bir gelir kaynağı oluşturmak

Burak_7181

Hectopat
Makaleler
6
Merhaba, başlıkta da anlaşıldığı gibi beni çok uğraştırmayacak internet veya bilgisayarla alâkalı ufak gelir kaynağı arıyorum.
Sistem toplama konusunda iyiyim danışmanlık yapabilirim ama bununla ilgili bir şey bulamadım sistemim önemli parçaları bunlar. Bu sistem ile oyun yapabilir miyim ve gelir sağlanır mı?
i3 10100F.
GTX 1650 D6.
8 GB 2666 MHz RAM.
240 GB SSD +1 TB HDD.

Bu sistem ile oyun yapabilirsiniz ama yazılım ve oyun yapmayı biraz deneyimlemiş olmanız gerek.

Oyununuza reklam koyarsanız ve sevilirse gelir sağlanabilir.

Hocam ya da sistem toplamada bilgili ise hem uygun parçalarla sistem toplamaya yardım edecek bir uygulama yapsın ve buna reklam koysun daha iyi olmaz mı?

Türkiyeden ve yurtdışından freelence sitelere başvurup grafik, yazılım, modelleme, seslendirme, video efekti, video editi ve aklına gelebilecek her dijital işi yapabilirsin. Gelir dolar üzerinden olduğu için yurtdışı siteleri daha çok öneririm.

Merhaba, başlıkta da anlaşıldığı gibi beni çok uğraştırmayacak internet veya bilgisayarla alâkalı ufak gelir kaynağı arıyorum.
Sistem toplama konusunda iyiyim danışmanlık yapabilirim ama bununla ilgili bir şey bulamadım sistemim önemli parçaları bunlar. Bu sistem ile oyun yapabilir miyim ve gelir sağlanır mı?
i3 10100F.
GTX 1650 D6.
8 GB 2666 MHz RAM.
240 GB SSD +1 TB HDD.
İnternetten satış yapabilirsin - Çok uğraştırır, biraz da paran olması gerekir ama işi tutturunca parası çok iyidir.

Freelancer olarak çalışabilirsin - Fiverr gibi bir siteye kayıt olup kendi tasarımlarını satarsın (Youtube için banner vs. yapabilirsin). Parası yaptığın işe bakar.

Yayıncılık / Youtuberlik - Zamana ve şansa bakan bir iştir, parasından bahsetmeye gerek yoktur diye düşünüyorum.

İnternetten satış yapabilirsin - Çok uğraştırır biraz da paran olması gerekir ama işi tutturunca parası çok iyidir.

Freelancer olarak çalışabilirsin - Fiverr gibi bir siteye kayıt olup kendi tasarımlarını satarsın (YouTube için banner vs. yapabilirsin). Parası yaptığın işe bakar.

Yayıncılık / YouTuber'lik - Zamana ve şansa bakan bir iştir, parasından bahsetmeye gerek yoktur diye düşünüyorum.

Hocam ilk dediğiniz satış olayı bence alakasız biraz. Arkadaş ufak ve çok zorlamayacak gelir kaynağı demiş. Ama diğerlerine katılıyorum.

Geri
Yukarı