UFO'ların vagonları kaçırdığı Tren oyunu

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Bir tren oyunuydu. Ama simülasyon değildi. DotA tarzı bir kamera açısından trenleri bir yerden bir yere götürüyorduk. Oyun görevlerden ibaretti ama open-world değil. Trenleri yönlendirmek için de teyp tuşları gibi tuşlara basıyorduk (play tuşu, fast forward tuşu, stop tuşu gibi). Bulmaca tarzı bir oyundu ve son bölümlere doğru UFO'lar gelip lokomotiflerin bazılarını çalıyordu, siz de onlardan kaçıp görevi tamamlamaya çalışıyordunuz.

Oyun eski olduğu için ve çok uzun bir süredir oynamadığım için pek hatırlamıyorum. Yıl olarak early 2000's diyebilirim. 1-2 yerde aradım fakat bulamadım. Eğer hatırlayanınız varsa ve benimle paylaşırsa çok sevinirim. Uzun bir süredir eski oyunlarımı tekrar hatırlamaya çalışıp bazılarını bulup tekrar oynuyorum.

Bunu yazdıktan sonra oyun içerisinde bir bölüm aklıma geldi, belki yardımcı olur. Karlı bir bölümde ilk önce kar küreme makinesiyle raydaki karları kürüyorduk, açılan yol sayesinde trenimizi götürüyorduk. Böyle ufak bir bölüm hatırlıyorum işte

Gerçekten eski oyunları arıyor musunuz?

Bana da olmuyor değil aslında. Mesela hiç bir zaman unutmadığım oyunum: Mortal Kombat: Shaolin Monks
[h=3][/h]Bazen gerçekten tekrar tekrar oynuyorum. :)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı