Ugreen Type-C'yi normal USB girişine çeviren adaptörü nasıl daha uyguna alınabilir?

TLPA

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Zonguldak
Daha fazla  

Üstte verdiğim linkteki ürünü AliExpress üzerinden satın almak istiyorum ancak 90 TL civarında para ödemem gerekiyor. Ürünün kendisinin pahalı olması bir yana, kargosu da pahalı. Üstüne bir de ülkeye gelince vergi verilecek. Type-C kulaklığımı ve veri kablomu bilgisayara takmak için istiyorum. MSI saçma bir şekilde GP76 modelinde Type-C girişini kaldırdı, eksikliğini çekiyoruz. Ancak bunun fiyatı 110-120 lira falan olmamalı diye düşünüyorum. Belki yarın evde kaybolacak küçücük bir ürün sonuçta. Marka olarak Ugreen, Baseus gibi bilindik ve güvenilir markalı ürün önerirseniz sevinirim, Dark marka da var ama almak istemiyorum.

Türkiye'de bulamadım ayrıca bu ürünü. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğim gibi, bilindik bir marka lazım. Markasız veya fason ürünler istemiyorum.
Sonuçta bu ürün de iş görür. Fakat konu sahibi arkadaşım tam olarak nerede kullanmak istiyor ve ne yapmak istiyor? Bu da önemli.
1. mesajda yazdığım üzere "Type-C kulaklığımı ve veri kablomu bilgisayara takmak için istiyorum."

Hocam dediğim gibi, bilindik bir marka lazım. Markasız veya fason ürünler istemiyorum.

1. mesajda yazdığım üzere "Type-C kulaklığımı ve veri kablomu bilgisayara takmak için istiyorum."
Telefon için olanlar PC'de çalışmayabilir. Veri kablosu tamam fakat kulaklık olmayabilir.

Geri
Yukarı