UHD 620 sistem için oyun önerisi

EnesTechV1

Femtopat
i5 8250U - 8 GB RAM (DDR4) - UHD 620 ekran kartı (2 GB)

Sistem bu. Bu sistem ile oynayabileceğim oyunları yazarsanız sevinirim. GTA V, Valorant, Rocket League oynuyorum. (Kasmadan) Önerilerinizi bekliyorum. Forza Tarzı oyunlar olursa iyi olur.

Stanley Parable,yakın zamanda oynadım,çok efsane bir oyun.Gta 5 olabilir.Max Payne 3,Call of duty serilerinden bir şeyler.Takıl kafana göre,çok da takma.Yakın zamanda bir ekran kartı upgrade ile bu sistem fıstık gibi olur.

Stanley Parable,yakın zamanda oynadım,çok efsane bir oyun.Gta 5 olabilir.Max Payne 3,Call of duty serilerinden bir şeyler.Takıl kafana göre,çok da takma.Yakın zamanda bir ekran kartı upgrade ile bu sistem fıstık gibi olur.
Ekran Kartı Güncel Peki Watch Dogs 2 Kaldırır mı ? EpicGames'te Ücretsizken Almıştım.

Kaldırır mı bilmem ama cidden çok düşük ayarlarda oynamalısın.Ve dediğim gibi yakında rx 570 gibi bir şey alabilirsin,1000tl civarı bulmak mümkün bazı yerlerde.

i5 8250U - 8 GB RAM (DDR4) - UHD 620 ekran kartı (2 GB)

Sistem bu. Bu sistem ile oynayabileceğim oyunları yazarsanız sevinirim. GTA V, Valorant, Rocket League oynuyorum. (Kasmadan) Önerilerinizi bekliyorum. Forza Tarzı oyunlar olursa iyi olur.
Hocam GTA 5'i nasıl kasmadan oynuyorsunuz ayarlarınız ve çözünürlüğünüz neler?

Yeni konular

Geri
Yukarı