Ukrayna devlet sitelerine siber saldırı olayı

Etkiler ama daha çok Ukrayna ve Rusya para biriminde değişiklik çok olur. Açıkçası savaş çıkarsa dolar artmasa bile fiyatlar uçacaktır. Dolardan bu kadar bahane ederek yükselten millet savaşta kim bilir ne kadar yükseltir.

Ben öyle düşünüyorum. Sonuçta Amerika'da Rusya'da nükleer silahlar mevcut. O yüzden ya bol nükleerli bir savaş olur ya da etik kurallara uyarak nükleer olmadan bir savaş olur. Ayrıca S400 S500'ler ile Rusya biraz baskın gelir gibi düşünüyorum. Ama Stealth uçakları ile Amerika bayağı bir hasar verir.

Çok karışık mesele bunlar. Onun yerine yok mu bir PC toplama konusu. Gerçi dolar olmuş ne kadar bu dönemde PC mi toplanır 😅😅
Yahu bu bilgisiyar oyunu değil, şöyle saçma sapan argümanlar öne sunmasanız keşke.

Yahu bu bilgisayar oyunu değil, şöyle saçma sapan argümanlar öne sunmasanız keşke.

Farkındayım. Fakat bazen devletler işi çocuk oyuncağı gibi görüp ani ve yanlış kararlar verebilmekte. İnşallah olmaz inşallah yanılırım. Argüman sunmadım aslında. Fikrimi belirttim bilgine göre. Çok uzun zamandır araştırmadıpımdan bu olayları bilgim eski. O yüzden kusura bakmayın.

Ben öyle düşünüyorum. Sonuçta Amerika'da Rusya'da nükleer silahlar mevcut. O yüzden ya bol nükleerli bir savaş olur ya da etik kurallara uyarak nükleer olmadan bir savaş olur. Ayrıca S400 S500'ler ile Rusya biraz baskın gelir gibi düşünüyorum. Ama Stealth uçakları ile Amerika bayağı bir hasar verir.
Bu dönemde kimse Avrupa, Asya tarafında fiili savaş başlatmayı göze almaz. Yapılacak tek şey yaptırım olur.

Bu dönemde kimse Avrupa, Asya tarafında fiili savaş başlatmayı göze almaz. Yapılacak tek şey yaptırım olur.

Katılıyorum. Ama küçük çocuk gibi bu benim emziğimi aldı geri ver diyerek sataşırsa (ki bugüne kadar birçok savaş bu yüzden çıktı) savaş başlama ihtimali var. Ama inşallah çıkmaz savaş. Eğer çıkarsa Rusya bir yerde bizi yanına sokmaya çalışır bir yanda ABD. ya da 2. dünya savaşındaki gibi bayağı uzun bir sğre tarafsız kalabiliriz. Ama bu o zaman kimin başta olacağına göre değişir.

Katılıyorum. Ama küçük çocuk gibi bu benim emziğimi aldı geri ver diyerek sataşırsa (ki bugüne kadar birçok savaş bu yüzden çıktı) savaş başlama ihtimali var. Ama inşallah çıkmaz savaş. Eğer çıkarsa Rusya bir yerde bizi yanına sokmaya çalışır bir yanda ABD. ya da 2. dünya savaşındaki gibi bayağı uzun bir sğre tarafsız kalabiliriz. Ama bu o zaman kimin başta olacağına göre değişir.
Amerika ve Avrupa, Rusya'ya karşı savaş açarsa Çin tarafı da Batı Avrupa bloğuna girmeye çalışır.
Kısaca iki taraf fiili savaş durumunda 3.5 atar ve birbirine yaptırım uygular, Rusya doğalgazı keserse Avrupa'nın gözünü korkutmaya yeterli olur. 😂

Amerika ve Avrupa, Rusya'ya karşı savaş açarsa Çin tarafı da batı Avrupa bloğuna girmeye çalışır.
Kısaca iki taraf fiili savaş durumunda 3.5 atar ve birbirine yaptırım uygular, Rusya doğalgazı keserse Avrupa'nın gözünü korkutmaya yeterli olur. 😂

Aslında doğru diyorsun. İnşallah başkaları gelerek siyasi bir tartışma başlatmaz. [Aha ne o birisi sanat akademisinden ret mi yemiş? Kesin gelecekte iyi bir ressam olacak(!) ] açıkçası ciddi bir şekilde olmadan esprili bir şekilde konu ilerlemeli bence.

Aslında doğru diyorsun. İnşallah başkaları gelerek siyasi bir tartışma başlatmaz. [Aha ne o birisi sanat akademisinden ret mi yemiş? Kesin gelecekte iyi bir ressam olacak(!) ] açıkçası ciddi bir şekilde olmadan esprili bir şekilde konu ilerlemeli bence.
Salla gitsin. Günümüzde fiili savaşlar sadece Doğu da, gerici devletlerde, yaşanıyor.
Artık savaşlar ekonomi üzerinden yürüyor.
Üretim yapmıyorsan ve enflasyonun yüksekse paran değer kaybeder, üzerine de yaptırım uygulanırsa... neyse az buçuk bir şey anlamışsınızdır. 😂

Salla gitsin. Günümüzde fiili savaşlar sadece Doğu da, gerici devletlerde, yaşanıyor.
Artık savaşlar ekonomi üzerinden yürüyor.
Üretim yapmıyorsan ve enflasyonun yüksekse paran değer kaybeder, üzerine de yaptırım uygulanırsa... Neyse az buçuk bir şey anlamışsınızdır. 😂

O zaman bize düşen Erdoğan Erdoğan Erdoğan demek(!) 2023 de süper güç olacağız yiğen(!)

Yeni konular

Geri
Yukarı