Ukrayna Devleti Halkına Atış Eğitimi Veriyor

Forumdaş

Centipat
Ukrayna ordusu gönüllülere atış eğitimi veriyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG 2.PNG

Ekran Alıntısı.PNG 3.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İstanbula sınırın yaklaşması ve Rusyanın yıllarca süregelen sıcak denizlere inme politikasını adım adım uygularken insanların Ukraynayı konuşması çok garip. Medyanın sizi bu kadar hızlı manipüle etmesine izin vermeseniz keşke. ABD'nin daha yakın üsleri varken Yunanistana asker göndermesinden mevzunun Ukraynadan bağımsız olduğunu anlamamak bu kadar zor mu? Ya da aynı zamanlamalardan İsraile çekilen peşkeş?

Hangi çağda yaşıyoruz, bu ne?

İstanbula sınırın yaklaşması ve Rusya'nın yıllarca süregelen sıcak denizlere inme politikasını adım adım uygularken insanların Ukrayna'yı konuşması çok garip. Medyanın sizi bu kadar hızlı manipüle etmesine izin vermeseniz keşke.

1-2 insan sana göre manipüle oluyorsa 80 milyona neden manipüle edildiniz diyorsun? Böyle hakkın var mı?

İstanbula sınırın yaklaşması ve Rusyanın yıllarca süregelen sıcak denizlere inme politikasını adım adım uygularken insanların Ukraynayı konuşması çok garip. Medyanın sizi bu kadar hızlı manipüle etmesine izin vermeseniz keşke.

Hocam keşke komplocu medyanın seni manipüle etmesine izin vermeseydin.

15 Temmuz'da kamyon kullanan kadın aklıma geldi. Daha sonra anlaşılmıştı kamyon kullanamadığı. Sadece gazetecilere görüntü vermiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı