Ukrayna Devleti Halkına Atış Eğitimi Veriyor

15 Temmuz'da kamyon kullanan kadın aklıma geldi. Daha sonra anlaşılmıştı kamyon kullanamadığı. Sadece gazetecilere görüntü vermiş.
15 Temmuz Şehit yakınlarının bu konu hakkındaki ifadeleri:

Ben de, bütün insanlık, barış ve kardeşlik içerisinde yaşasın istiyorum.
O mümkün gözükmüyor hocam, en azından bu asırın yarısı için. Dünya'da bu kadar enerji, para ve otorite dönüyorken bu savaşlar bitmez, hele ki işin içinde kendini lider yapmaya çalışan bir devlet var ise kaçınılmaz (Sözüm herhangi bir devlet için değil)

3 5 yalancı medyanın uydurması işte.

O mümkün gözükmüyor hocam, en azından bu asırın yarısı için. Dünya'da bu kadar enerji, para ve otorite dönüyorken bu savaşlar bitmez, hele ki işin içinde kendini lider yapmaya çalışan bir devlet var ise kaçınılmaz (Sözüm herhangi bir devlet için değil)
Aslında bu dünyada hepimize yetecek kadar yer var. Ama insanların hırsları işte.

15 temmuz da tank kullanan kişiler de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

15 temmuz da tank kullanan kişiler de var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Siz hükümet yanlısısınız ama gördüğüm kadarıyla insanları kışkırtmak, polemik yaratmak gibi bir huyunuz yok.

Siz hükümet yanlısısınız ama gördüğüm kadarıyla insanları kışkırtmak, polemik yaratmak gibi bir huyunuz yok.
Hayır.
Halk, tank kullanırsa ne olur? Oynat bakalım. 0:27
Konu ile alakalı olabilir diye attım.
Rusya: Çok korktum ab.

İngiltere'nin bu işte bir çıkarı var.
Başın dan beri Ukrayna ya destek çıkıyor.

Ukrayna, NATO'ya üye olacak. Rusya buna karşı çıkıyor. ABD ve İngiltere destekliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı