Ukrayna'dan RTX 3070 almak

JumboGarides

Centipat
Daha fazla  
Ukrayna'dan ucuza teknolojik ürün getirdiğini iddia eden bir sayfa buldum ASUS ROG RTX 3070 ekran kartı için 3800 lira gibi bir fiyat istediler güvence olarak da kapıda ödeme ile kontrollü bir şekilde alabilirsiniz dediler kapıda ödeme ile orijinallik kontrol etmek mümkün mü pek bir bilgim yok aydınlatabilirseniz sevinirim.

Ukrayna'dan ucuza teknolojik ürün getirdiğini iddia eden bir sayfa buldum ASUS ROG RTX 3070 ekran kartı için 3800 lira gibi bir fiyat istediler güvence olarak da kapıda ödeme ile kontrollü bir şekilde alabilirsiniz dediler kapıda ödeme ile orijinallik kontrol etmek mümkün mü pek bir bilgim yok aydınlatabilirseniz sevinirim.
Çok güvenilir gelmedi bana. Akrabanız falan yoksa bulaşmayın derim.

Banada pek güvenilir gelmedi çünkü 3800 TL çok düşük bir fiyat ancak orjinal fiyat 499dolar 10 -15 dolar kar ile satacaklarını pek sanmam yani kargo 10-15 dolara yakın tutacaktır adamlarda bu paraya satmazlar bence.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı