Ukrayna'dan Türkiye'ye ortaklık teklifi! Rusya'ya karşı kullanılacak

Bunu yaparsa, Türkiye ABD'nin kucağına zıplamış olacak. Bu da boğazları tehlikeye sokar.

Türkiye, yaklaşık 70 yıldır devam ettirdiği denge politikasını hala değiştirmedi. Aynen devam.

Hangi birliğin içindeyiz? NATO içindeyiz ama AB ve ABD ile papaz, İslam İşbirliği'nde tüm Araplarla papaz.

Hiç stratejik ortağımız yok. Türkiye'nin kuruluşunda bile daha fazla müttefiki vardı.

Hayır, olamaz bu Rus hanımefendileri görmeden ölmem ben.
Rusya ile çok iyi gidiyoruz bence yapılmaması gereken bir şey, Rusya gibi büyük bir devletle papaz olmak yapacağımız son şeylerden olmalı.

Zaten ne yapsak biniyorlar, artık alıştık. Amerika şunu alma bunu alma deyip bize bir şey satmazken iyi ama biz başka ülkeden alışveriş yaparken kötü. Peh, korkutucu değiller. Çin'den aldığımız hiçbir ürüne laf edemezler çünkü tartışmasız şu anda en güçlü ülke Çin. Şu anda çıkarlar için Çin'in safına geçmemiz gelecek için daha istikrarlı olur. Geçmememiz için sebep yok ayrıca, şu anki politik hareketlere bakarsak yakında Avrupa'dan komple ayrılacağız gibi.
Hocam katılıyorum. Avrupada artık gelecek yok. AB' nin ben ömrünü en fazla 4 yıl olarak görüyorum. Keza Amerikan hegemonyasıda kan kaybetmekte. Bir süre daha denge politikası ile devam edilebilir bence. Şuan Amerikan baskısını tam kırmak gerek. Her ne kadar Amerika ile kavga etsekte özellikle Biden hükümeti ile arkada iş çevireceğiz. Kavga olması normal çünkü hükümetlerin ekolleri bambaşka. Dediğim gibi görünmez tarafta pazarlık dönecektir.

Dünya dengesi değişiyor. Dün olması lazım Kessinger Amerikaya bir uyarı yaptı:
"Yeni Küresel Sistemi Kabul Edin Yada 1.DS Öncesi Jeopolitik Konumunuza Geri Dönün."
Bakalım hayırlısı olsun. Ekonomiyi düze çıkarsak pek sorunumuz kalmayacak aslında. Güzel şeyleride görebileceğiz.

Hocam katılıyorum. Avrupada artık gelecek yok. AB' nin ben ömrünü en fazla 4 yıl olarak görüyorum. Keza Amerikan hegemonyasıda kan kaybetmekte. Bir süre daha denge politikası ile devam edilebilir bence. Şuan Amerikan baskısını tam kırmak gerek. Her ne kadar Amerika ile kavga etsekte özellikle Biden hükümeti ile arkada iş çevireceğiz. Kavga olması normal çünkü hükümetlerin ekolleri bambaşka. Dediğim gibi görünmez tarafta pazarlık dönecektir.

Dünya dengesi değişiyor. Dün olması lazım Kessinger Amerikaya bir uyarı yaptı:
"Yeni Küresel Sistemi Kabul Edin Yada 1.DS Öncesi Jeopolitik Konumunuza Geri Dönün."
Bakalım hayırlısı olsun. Ekonomiyi düze çıkarsak pek sorunumuz kalmayacak aslında. Güzel şeyleride görebileceğiz.
2000’lerde olan para bolluğu betonlara harcanmasaydı bu kadar yüksek seviyede bağımlı olmazdık.

Sanki kanal size bir şey yaptı? Bu nasıl bir karşıtlık arkadaş?
3.PNG

Seviyesi videolarından belli, yalan haber yapıyor.

Geri
Yukarı