Ulaştırma ve Altyapı Bakanı: 2021'de Türksat 5-B ile 56 Gigabayt İnternet Hızına Ulaşılacak

An itibarıyla Hulk'un gerçek olduğu kanıtlandı.

Bunu gören internet hızımın böyle berbat olması. Normalde 45 Mbps çıkardı şimdi ise 38 Mbps çıkıyor. Az önce Telekom ile tartıştım. Portumu o kadar belli ki değiştirdikleri. Bir de sorun yok demeleri beni ayrı bir şekilde güldürüyor. 400 metreden 54 Mbps normalmiş. Başkaları 400 metreden 80-90 Mbps alıyor. Bunlarda bayağı abartıyorlar her şeyi 56 Gbps değildir o. 56 kbps veya 56 Mbps'dir. Umarım bizleri şaşırtırsınız artık.
Anlık olarak berbat internetim hızı.

Desktop Screenshot 2020.12.02 - 11.52.54.34.png

Galiba 56k olacaktı. Çevirmeli modem nostaljisine geri dönüyoruz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu gören internet hızımın böyle berbat olması. Normalde 45 Mbps çıkardı şimdi ise 38 Mbps çıkıyor. Az önce Telekom ile tartıştım. Portumu o kadar belli ki değiştirdikleri. Bir de sorun yok demeleri beni ayrı bir şekilde güldürüyor. 400 metreden 54 Mbps normalmiş. Başkaları 400 metreden 80-90 Mbps alıyor. Bunlarda bayağı abartıyorlar her şeyi 56 Gbps değildir o. 56 kbps veya 56 Mbps'dir. Umarım bizleri şaşırtırsınız artık.
Anlık olarak berbat internetim hızı.

Eki Görüntüle 760256
Hocam çok da kötü değil.

@PustiPowerV2 internet hızlarını Türkiye'ye göre karşılaştırmazsan daha iyi olur. Dünya ortalaması 70-80 Mbps gibi bir şeydi. Ve aşırı berbat günde rutin olarak 2 kere kopuyor. Kopmayan internet varken mahvettiler.
Ben Türkiye şartları için kötü değil manasında demiştim. Yoksa Dünya ortalamasına göre kötüyüz.

Geri
Yukarı