ULTIMA i3-12100F RTX 3060 Sistem Nasıldır?

Mehmet sayın

Yoctopat
Daha fazla  

Ekran kartını 600 TL farkla 12 GB yapmayı düşünüyorum.
Kasayı ise XGP.
Ve PSU FSP Hyper Pro 700 wat.

Hocam işlemci düşük kalır gibime geliyor benim, ileride yükseltmek istesen Intel'in piyasasını biliyorsun çorba gibi anakart çıkartıp uyum sorunu yaşatıyor, bence almışken i5 almalısın.

Ekran kartını 600 TL farkla 12 GB yapmayı düşünüyorum.
Kasayı ise xgp.
Ve PSU FSP Hyper Pro 700 wat.

MANTIS-5500 / AMD Ryzen 5 5500 / ASUS DUAL GeForce RTX 3060 Ti OC 8GB GDDR6X / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu da alınabilir gibi geldi ileriki dönemde işlemci upgradesi yapılır rekabetçi oyun oynayacaksa arkadaş ön belleğide 19 MB kötü değil. not: arada 2k yakın fark varmış verilmez gibi duruyor

Bunlar kasasız 15650TL tutuyor bildiğim fp bir kasa yok ondan kasa ekleyemedim bence aradaki farka değer.

Bunlar kasasız 15650TL tutuyor bildiğim fp bir kasa yok ondan kasa ekleyemedim bence aradaki farka değer.
Eline sağlıkta o kartı almak için henüz erken knk. Bence biraz daha zaman geçmesi lazım nedir ne değildir nasıldır vesaire. Marka ortada sonuçta.

Eline sağlıkta o kartı almak için henüz erken kanka. Bence biraz daha zaman geçmesi lazım nedir ne değildir nasıldır vesaire. Marka ortada sonuçta.

Galax'la aynı tasarım ama malum Game booster ne olcağı belli olmaz haklısınız.
Onun yerine Zotac 3060 konulursa hazır sistemle arada 1000 küsur fark oluyor parça kalitesi için değer mi tartışılır tabii.

Galax'la aynı tasarım ama malum Game booster ne olcağı belli olmaz haklısınız.
Onun yerine Zotac 3060 konulursa hazır sistemle arada 1000 küsur fark oluyor parça kalitesi için değer mi tartışılır tabii.
Arkadaşın sistemi aldığı fiyatin bı tık üstüne rahat İnno marka 3060Tİ Asus 6700XT hazır sistemler var zaten. Bu 3060 sevdasını anlayamadım ben 😊

Geri
Yukarı