Ultra hızlı sorun yaratmayacak modem önerisi

Computer Sosyal

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar evimde kullanmış olduğum TP-Link TD-W9970 model adlı üstünde Türk Telekom yazan DSL-VDSL modem kullanıyorum bulunduğum yerde alt yapı olmayıp mevcut paket adı hipernet Full limitsiz (24 Mbps'ye kadar) abonelik paketi kullanmaktayım ancak internet sorunları yüklenme ve internet hızım düşük stemdan oyun indirirken indirme hızı Max:1.5Mbps oluyor kilobaytlarda seyrediyor diyebilirim. Tüm bu sorunları çözebilecek indirme hızım Ultra olabilecek şekilde bir modem almak istiyorum. Bütçem 1500TL'ye kadar çıkabilirim ancak beni tüm bu sıkıntılardan kurtarabilecek bir modem olsun istiyorum ethernet kablosuyla bağlantı yapıyorum zaten hangi marka ve model modem almalıyım beni tüm bu sıkıntılardan hangi modem kurtarır yayın yapma konusunda ve YouTube'a yüksek boyutlu video yükleme konusunda beni fazlasıyla tatmin edecek bir modem olsun istiyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı