Ultra için i7 isteyen bir oyunu i5 ile oynayamaz mıyım ?

KralYolu

Kilopat
Makaleler
19
Yer
Karabük
Daha fazla  
Arkadaşlar ben sistem topluyorum ama AMD ile Intel arasında kaldım. Ben AMD FX X8 8350 ile Intel Core i5 3470 arasında kaldım. Fiyatları birbirine çok yakın ama şöyle bir şey var. Oyun sistem gereksinimlerinde çoğu oyun ultra için i7 istiyor ama AMD tarafından daha 8350 isteyen oyun yok. Yani 8350 rahat oynatır acaba işlemci de böyle bir şey söz konusu olur mu? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem gereksinimlerinde yazan o tavsiye edilen işlemcinin i7 olması Intel'in reklamından başka bir şey değildir. Ekran kartınız o oyunu ultrada açacak düzeydeyse işlemcinizde ekran kartına darboğaz yapmıyorsa neden oynayamayasınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem gereksinimlerinde yazan o tavsiye edilen işlemcinin i7 olması Intel'in reklamından başka bir şey değildir. Ekran kartınız o oyunu ultrada açacak düzeydeyse işlemcinizde ekran kartına darboğaz yapmıyorsa neden oynayamayasınız?
Katılıyorum, Intel'in reklam veya para kazanma yollarından biri olarak düşünedebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı