Ultrabook tavsiyesi

Heroizen

Kilopat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 aydır Ultrabook araştırıyorum. Mühendislik programları için kullanacağım, oyun oynama gibi bir amacım yok. Bu Ultrabook'lar arasında kaldım yorumlarınızı bekliyorum.
Bunlar dışında ASUS zenbook serisinin 8500 bandına düşmesini beklemek de var aklımda. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 aydır Ultrabook araştırıyorum. Mühendislik programları için kullanacağım, oyun oynama gibi bir amacım yok. Bu Ultrabook'lar arasında kaldım yorumlarınızı bekliyorum.
Bunlar dışında ASUS zenbook serisinin 8500 bandına düşmesini beklemek de var aklımda. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.
Huawei çok şık ve ekran 2K ben Huawei seçerdim.

Huawei kesinlikle çok daha kibar duruyor. Zevkler görecelidir ancak arkasındaki kocaman büyük harflerle "Huawei" yazısını sevemedim. Onun yerine kendi logolarını basıp geçselerdi, tasarım yönünden kusursuz diyebilirdim. Yine de üçü arasından Huawei derim.
Monster Huma'da hiç Ultrabook havası yok.

Huawei kesinlikle çok daha kibar duruyor. Zevkler görecelidir ancak arkasındaki kocaman büyük harflerle "Huawei" yazısını sevemedim. Onun yerine kendi logolarını basıp geçselerdi, tasarım yönünden kusursuz diyebilirdim. Yine de üçü arasından Huawei derim.
Monster Huma'da hiç Ultrabook havası yok.
Huaweinin bir de 2019 modeli var 2000TL daha uygun fiyatlı. Sizce aradaki farkı vermeye değer mi?

Huaweinin bir de 2019 modeli var 2000TL daha uygun fiyatlı. Sizce aradaki farkı vermeye değer mi?
İkisinin ekran kartı ve RAM kapasiteleri aynı. Esas fiyat farkını oluşturan işlemci ve ekran farkı. Ucuz olanda ekran Full HD diğerinde 2K. Ancak iki işlemci arasında fark yok denecek kadar az. Full HD ekran bana yeter derseniz, ucuz olanı alabilirsiniz. 2000 TL lik performans farkı yok bence aralarında.

14" IPS panel + alüminyum kasa + 1.19 kg ağırlık + 10. nesil i5 işlemcisiyle birlikte kesinlikle Modern 14 modelini tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı