Ultrabook Tercihi Asus Ux301, Sony Vaio Pro

emptyfields

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba
Önceliğim performans olduğu için asus ux301 ve sony vaio pro modellerinden birini almak istiyorum.

1-Asus ux 301 la modellini teknopath sitesindeki inçelemeden görmüştüm ve istediğim model bu demiştim. Linki şudur:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

2-Fakat Sony'nin şu modeli de özellikleri itibariyle hemen hemen aynı gibi ve fiyat olarak daha ucuza alabiliyorum arada 750 tl gibi bi frak var. Linki şu:

www.istanbulbilisim.com.tr: Sony Vaio Pro SVP13219PTB Dokunmatik Notebook En Ucuz Fiyatı

3-Lenova yoga 2 de de aynı özelliklerde i7 4500 u 8 gb ram ve hd 4400 gpu olan bi model var ve fiyatı daha da ucuz sony ve asus a göre. Linki:

Bu üç ultrabookda da temel özellikler aynı (aynı işlemci rem ekran kartı ve çözünürlük)İ7 4500u, 8gb ram, intel hd 4400 gpu gibi... Asus ux301 la performansını teknopat incelemesinden anladım ama sony nin performansından ve kalitesinden tam emin olamıyorum, lenova da fiyat olarak sony den de asus dan da daha ucuz. Acaba sony veya lenova dan da asus daki performansı alabilir miyim?
Aradaki fiyat farkına değer mi, ne dersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı