Uluslararası araştırma şirketi GALLUP'un "duygu" araştırması

Uluslararası araştırma şirketi GALLUP, 140'tan fazla ülke ve bölgedeki katılımcılarla gerçekleştirdiği Dünya Duygu Araştırması’nı yayımladı. Araştırmada katılımcılara, 'öfke', 'stres', 'keyifli olma' durumlarıyla ilgili olarak sorular yöneltildi.

3145799_ba6580eeb1aecd9b61c7fdde369afbec.jpg

3145799_df79221e121ba7e7ddc48213655bac18.jpg

Dün farklı sitelerde yayınlanmıştı ayrıca senin hem orayı takip edip hem de küçük görmen garip.

Dostum öyle bir yazmışsın ki sanki oranın hayranıyım ve sürekli orayı takip ediyorum. Gündeme bakmak için orayı kullanıyorum- sosyal medya hesabım yok- ve çıkıyorum. Araştırma kaynağını niye attın bilemedim açıkçası.

Dostum öyle bir yazmışsın ki sanki oranın hayranıyım ve sürekli orayı takip ediyorum. Gündeme bakmak için orayı kullanıyorum- sosyal medya hesabım yok- ve çıkıyorum. Araştırma kaynağını niye attın bilemedim açıkçası.
Bu mesajı niye yazdın ki, döndün dolaştın yine dediğime geldin. Gündemi ekşi sözlük denilen yerden takip edip sonra da "konuyu Ekşi'den almışlar" diyerek küçük görmen garip. :)

Bu mesajı niye yazdın ki, döndün dolaştın yine dediğime geldin. Gündemi ekşi sözlük denilen yerden takip edip sonra da "konuyu Ekşi'den almışlar" diyerek küçük görmen garip. :)
Dostum aynı yere çeken sensin, ben durumu açıkladım sadece. Ayrıca orayı küçük görmüyorum, oradaki ortama dikkat çekmeye çalıştım.

Geri
Yukarı