Umutlarınızı Yerle Bir Eden Rezil Oyunlar

Cimbomlu Wassup

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar geçen sefer bir konu açmıştım ve o konuda "Hayatınızdaki en özel oyun nedir?" Diye sormuştum. Bu seferki konu ise çok umutlu olduğunuz ancak umutlarınızı yerle bir eden oyunları soruyorum.

-Umutlarınızı yerle bir eden oyunlar ?

-Mesela Benim Mafia 3

Son düzenleme:
Arkadaşlar geçen sefer bir konu açmıştım ve o konuda "Hayatınızdaki en özel oyun nedir?" Diye sormuştum. Bu seferki konu ise çok umutlu olduğunuz ancak umutlarınızı yerle bir eden oyunları soruyorum.

-Umutlarınızı yerle bir eden oyunlar ?

-Mesela Benim Mafia 3
Biraz değişik olacak ama Assassin's Creed: Origins

Wolfteam ben küçükken kuzenim oynardı. İnternet yeni alındı evimize şu pandemiden sonra LGS'ye çalışabilmem için bende wolfteam indirdim ama abicim oyunun içine etmişsiniz?

Yok. Çünkü Steam kütüphanesini bir sürü oyunla doldurduktan sonra, çoğu oyunu oynamadığımı fark ettim. O zamandan beri hiçbir oyuna heyecanlanmıyorum. Buna Reaksiyon videolarındaki ağzını açarak, sahte tepki veren oyun medyası da neden oluyor olabilir. Oyun medyası içerik için yapsa bile, bence sevilmeyecek oyunları bile abartabiliyor. Tabi oyun fiyatları da ister istemez yaklaşımı mı köreltiyor. Özellikle Ubisoft birbirini tekrar eden oyunları, beni genel olarak sektörden bıktırdı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Halen Ubisoft umutla bakan oyun medyası ve oyuncular var. İki oynanış elementi değişti diye, koskoca ekibi ve yatırdığı paraya göre leş oyun çıkaran bu firmanın pimi daha önceden çekilmeliydi. Paragöz EA ve Activision bile, Ubisoft göre çok daha iyi yönetiliyor.

Son düzenleme:
Red Faction Guerilla.
Serinin PlayStation 2'de oynadığım ilk iki oyununu çok sevmiştim ama PlayStation 3'te oynadığım bu oyun benim için tam bir hayal kırıklığıydı. Fizik motoru ve grafikleri eh işte ama hikaye konusunda zayıftı. Sonrasında çıkarttıkları Armageddon ise fena değildi ama yine de tutmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı