Uncharted 2 oynamadan 3 oynanır mı?

Yilkic7

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam. Ben Uncharted 1'i oynadım ve çok sevdim ama bende 2 yok ve indiremiyorum ama 3 var, sizce 3'ü oynasam hikayede sıkıntı olur mu yani aralarında bağlantı var mı?

Ben direkt 3'ü oynadım. Bağlantı anlaşılmayacak kadar zor değil diğer insanların dediklerine göre. 3'üncü oyunda geçmişe dair geridönüşler oluyor yani çocuk Nathan Drake'i oynuyorsunuz bazı bölümlerde.

Yani bağlantı var fakat asıl konu o değil serideki (bence ve çoğu kişiye göre) en iyi oyun Uncharted 2'dir oynamadan geçmeyin asla içerik çeşitliliği hikayesi mekan çeşitliliği son boss un ölümüne zor olması... 2 oynanmalı.

Ben ilk 3 oyunu bitirmiş biri olarak söylüyorum. Hikaye anlamında zaten güçlü hikayesi olan bir seri değil bana göre. Bir hazine yeri belirleniyor ve oraya gidip hazineyi almaya çalışıyorsunuz falan filan. Bence oynayabilirsiniz. Edindiğiniz zaman da 2'yi oynar bitirirsiniz.
Yani bağlantı var fakat asıl konu o değil serideki (bence ve çoğu kişiye göre) en iyi oyun Uncharted 2'dir oynamadan geçmeyin asla içerik çeşitliliği hikayesi mekan çeşitliliği son boss un ölümüne zor olması... 2 oynanmalı.
Bence 3 en iyisidir.

Ben ilk 3 oyunu bitirmiş biri olarak söylüyorum. Hikaye anlamında zaten güçlü hikayesi olan bir seri değil bana göre. bir hazine yeri belirleniyor ve oraya gidip hazineyi almaya çalışıyorsunuz falan falan. Bence oynayabilirsiniz. Edindiğiniz zaman da 2'yi oynar bitirirsiniz.

Bence 3 en iyisidir.

Hikaye bütünlüğü için 2 de oynanmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı