Uncharted 4 PC save dosyası nereden bulunur?

SeidEhmedovv

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar save dosyam yok oldu. En son Sam kaybolmuştu bir adadaydık, tekneyle çarpmıştık. Nereden bulabilirim yeniden o bölümü?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün bende tam aynı yerde kalmıştım , bölüm ismi Mahsur, win +r yapıp %UserProfile% yazarak erişim sağlayabilirsiniz. Saved games klasörünü görürsünüz zaten.

Bugün bende tam aynı yerde kalmıştım, bölüm ismi Mahsur, Win +r yapıp %UserProfile% yazarak erişim sağlayabilirsiniz. Saved Games klasörünü görürsünüz zaten.

Ben onun üzerine yeni oyun yazdım görünmüyor sıkıntı o işte.

Bugün bende tam aynı yerde kalmıştım, bölüm ismi Mahsur, Win +r yapıp %UserProfile% yazarak erişim sağlayabilirsiniz. Saved Games klasörünü görürsünüz zaten.

Save dosyasını bulup atabilir misiniz buraya?

Bilen yok mu ya?

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Dosya Ekleri

• 16801236529045577138631027072483.jpg
    16801236529045577138631027072483.jpg
    179,6 KB · Görüntüleme: 131
Son düzenleme:
Arkadaşlar save dosyam yok oldu. En son Sam kaybolmuştu bir adadaydık, tekneyle çarpmıştık. Nereden bulabilirim yeniden o bölümü?
Teşekkürler.
kanka bende 13 de kaldım pcye format attımda nasıl buldun save dosyasını nolur yhardım et ve aldığında nereye attın dosyayı

Olur hocam , akşam atarım.

Hocam buyur , linke paylaşmama izin vermedi.
Olur hocam , akşam atarım.

Hocam buyur , linke paylaşmama izin vermedi.
kanka nereye atıcam bu dosyayı

kanka bende 13 de kaldım pcye format attımda nasıl buldun save dosyasını nolur yhardım et ve aldığında nereye attın dosyayı

kanka nereye atıcam bu dosyayı
pcde

Kanka bende 13 de kaldım PC'ye format attımda nasıl buldun save dosyasını ne olur yhardım et ve aldığında nereye attın dosyayı.

Kanka nereye atacağım bu dosyayı.

PC'de.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı