Uncharted açıldıktan bir süre sonra kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

SerdaR18

Kilopat
Yer
Çankırı
Daha fazla  
Meslek
Bilgi İşlem
RAM
32 GB DDR4 3200 MHz CL16
Ekran kartı
Zotac RTX 3070 Ti
Anakart
MSI X570 Gaming Carbon Pro Wi-Fi
İşlemci
Ryzen 5 3600
Merhaba,
Uncharted oyun Steam üzerinden oynuyorum yalnız oyun bir süre FPS 4 düşüyor ve oyun sürekli kastığı için oynanmıyor. Bilgisayarımı kapatıp açtığımda sorun çözülüyor ama tekrarlıyor bir süre sonra. Paylaştığım videoda değerlerin aynısı oyun esnasında da veriyor.
Windows 11 Pro temiz kurulum yaptım. Oyunu M.2 SSD'ye yükledim sonuç yine hüsran.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Termal macun yeni mi? Ekran kartı yazılımın güncel mi? Başka bir oyunda yapıyor mu böyle?

Termal macunlar hepsi yeni. Ekran kartı driver Windows BIOS hepsi güncel. Başka oyunlar da hotizon Zero dawn var onda da yapıyor bir süre sonra.

Sorun değil de işlemci ve ekran kartı kombinasyonu biraz garip geldi bana. İşlemci hariç her şey iyi :)

İşlemci düşük mü anlamadım.

1080p ise darboğaz oluyordur.

Arkadaşlar işlemcim düşük idi haklısınız en güncel işlemciyi aldım şu an mükemmel şekilde güzel çalışıyor.

Sorun değil de işlemci ve ekran kartı kombinasyonu biraz garip geldi bana. İşlemci hariç her şey iyi :)

Hocam R5 3600 çok mu düşük kaldı yanında 😁 bunun farkındayım aslında ama bütçe meselesi şu an Ryzen9 5900X aldım gayet başarılı ve yeterli. Nasip olursa 4K monitör alacağım yakında.

Son düzenleme:
Arkadaşlar işlemcim düşük idi haklısınız en güncel işlemciyi aldım şu an mükemmel şekilde güzel çalışıyor.

Hocam R5 3600 çok mu düşük kaldı yanında 😁 bunun farkındayım aslında ama bütçe meselesi şu an Ryzen9 5900X aldım gayet başarılı ve yeterli. Nasip olursa 4K monitör alacağım yakında.

2K yeterli olur 4K biraz uçuk kalır zaten 8GB VRAM'i var.

Yeni konular

Geri
Yukarı