Uncharted: Hırsızlar mirası koleksiyonu Steam sayfası açıldı

Bu arada dostlar Uncharted Lost Legacy hikaye olarak nasıl tatmin edici mi? Uncharted 4 ayarındaysa çok iyi, DLC havasında olsun istemiyorum. Uncharted 4'ü Youtube'den yakın zamanda tekrar bitirdim fakat Lost Legacy'i izleyeli birkaç yıl oldu, bitirip bitirmediğimi bile hatırlamıyorum. @volkankelebek @Metin Eren Türkmen

Bu arada dostlar Uncharted Lost Legacy hikaye olarak nasıl tatmin edici mi? Uncharted 4 ayarındaysa çok iyi, DLC havasında olsun istemiyorum. Uncharted 4'ü Youtube'den yakın zamanda tekrar bitirdim fakat Lost Legacy'i izleyeli birkaç yıl oldu, bitirip bitirmediğimi bile hatırlamıyorum. @volkankelebek @Metin Eren Türkmen
Ben ilk 3 oyunu PS3'te bitirmiştim hatta 3. oyunu 5 arkadaş 7/24 online oynardık o zamanlar baya tanırlardı bizi 😅. PS4 alamadığım için bu iki oyunu oynamadım ve hiçbir şekilde hikayesine dair bir video izlemedim nerede ne oluyor bilmiyorum düşün işte o heyecanla bekliyorum oyunu.

Bu arada dostlar Uncharted Lost legacy hikaye olarak nasıl tatmin edici mi? Uncharted 4 ayarındaysa çok iyi, DLC havasında olsun istemiyorum. Uncharted 4'ü YouTube'dan yakın zamanda tekrar bitirdim fakat Lost Legacy'i izleyeli birkaç yıl oldu, bitirip bitirmediğimi bile hatırlamıyorum. @volkankelebek @Metin Eren Türkmen

Uncharted pek oynamadım zaten oynasam bu kadar heyecanlanmam ancak şunu soyleyim çidden doyurucu bir oyun izlediğim videolardan yola çıkacak olursan oyunu toplam saati ise ana oyun ve DLC birlikte 20 saat falan suruyor sanırsam.

Güzel haber, bir ay sonra da God of War çıkacak bilgisayarlara. İkisi de oynamayı çok istediğim oyunlardandı, sonunda oynayacağız gibi görünüyor.

Bazi kaynaklarda boyle bir bilgi var inşallah doğrudur sanırsam ghost of Tsushima gelecek yakın zamanda.

TARİH.png

Geri
Yukarı