Oyun Uncharted Legacy of Thieves Collection 230TL

Makaleler
2
Yer
Ankara
Şu ana kadar en düşük bu fiyatı görmüş. Zamlandığını da düşünürsek fiyat iyi. Eğer Steam puanı takıntınız var ise veya bu tarz yerlere güvenmiyorsanız(Tüm siteler arasında Humble Bundle en çok güvenebileceğiniz yer. Sitenin çalışma mantığını araştırırsanız buradan daha pahalı bile olsa oyun almak isteyebilirsiniz.) Steam'de de indirimle 350TL olmuş.

Acaba ileri de daha çok düşer mi diye düşünüyorum.
Humble Bundle zamsız fiyattan(330TL) sattığı için indirimli hâli böyle. Zamlı fiyattan satmasına rağmen ucuza veren yerlerden biri Etail ve onlardan 260TL'ye satıyor. Yani düşebilir ama çok beklemeniz gerekir.

AMD 5000 serisi işlemci alanlara bu oyunun Steam kodunu bedavaya verdiler. Kendi reklamımı yapıyor gibi olmasın ama ben ve benim gibi birçok arkadaş çok daha ucuz fiyatlara bu Key'leri satıyor. Oynamak isteyen varsa bu dediğimi bir Google'lasın bence.

AMD 5000 serisi işlemci alanlara bu oyunun Steam kodunu bedavaya verdiler. Kendi reklamımı yapıyor gibi olmasın ama ben ve benim gibi birçok arkadaş çok daha ucuz fiyatlara bu Key'leri satıyor. Oynamak isteyen varsa bu dediğimi bir Google'lasın bence.

Direk key olarak satılmıyor ama alan kişi Steam hesabını satıcıya vermesi lazım ki ancak oyunu alabilsin bu da güven sorunu yaratıyor.
Düzeltme: Araştırdığım kadarıyla satıcı oyunu AMD Rewards hesabına tanımladıktan sonra alıcıya AMD Rewards hesabını verirse alıcı kendi Steam hesabını bağlayıp oyunu alıp bağlantıyı kaldırabiliyormuş tabii yanlış bilgi almadıysam.

Son düzenleme:
Direk key olarak satılmıyor ama alan kişi Steam hesabını satıcıya vermesi lazım ki ancak oyunu alabilsin bu da güven sorunu yaratıyor.
Düzeltme: Araştırdığım kadarıyla satıcı oyunu AMD Rewards hesabına tanımladıktan sonra alıcıya AMD Rewards hesabını verirse alıcı kendi Steam hesabını bağlayıp oyunu alıp bağlantıyı kaldırabiliyormuş tabii yanlış bilgi almadıysam.
Müsadenle, birazcık daha düzeltmeye ihtiyaç doğmuş. Ortada bir key var. Key AMDRewards hesabında tanımlanmalı ve bu hesap steam hesabına bağlanmalı. Ben elimdeki key'i birisine verdiğimde o kişi gidip kendine ait bir AMDRewards hesabı açıp yine kendine ait steam hesabını bağlıyor. Bu noktada tek güven sorunu key'i verip vermemek veya key'in geçerli olup olmaması oluyor.

Müsadenle, birazcık daha düzeltmeye ihtiyaç doğmuş. Ortada bir key var. Key amdrewards hesabında tanımlanmalı ve bu hesap Steam hesabına bağlanmalı. Ben elimdeki Key'i birisine verdiğimde o kişi gidip kendine ait bir amdrewards hesabı açıp yine kendine ait Steam hesabını bağlıyor. Bu noktada tek güven sorunu Key'i verip vermemek veya Key'in geçerli olup olmaması oluyor.

Eskiden AMD R5 2600 ve RX580 le AMD Rewards'da oyun almıştım. O keyi AMD Rewards hesabına tanımlamak için ilk önce AMD donanımınızı doğruluyor yani gidip başka bir sistemde o aktivasyon keyini doğrulayamıyorsunuz diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı