Oyun Uncharted Legacy of Thieves Collection 275 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şahsen önce son oyunları oynayıp, daha sonrasında içeriği beğenirsem kalanını baştan tüketiyorum, bu şekilde çok daha zevkli oluyor. Önceki oyunların tümü flashback gibi. Bu sebepte hiçbir şey kaybettiğimi düşünmüyorum. Kaldı ki hepsini de oynayarak gördüm bunu. Tahmini konuşmuyorum.
Bunun en güzel örneğini ise Mafia’da yaşadım. Önce Mafia 2 sonra ise 1’i oynadım. Oynayanlar, Mafia 1’in son sahnesinde neler hissettiğimi çok iyi anlayacaktır.

Şahsen önce son oyunları oynayıp, daha sonrasında içeriği beğenirsem kalanını baştan tüketiyorum, bu şekilde çok daha zevkli oluyor. Önceki oyunların tümü flashback gibi. Bu sebepte hiçbir şey kaybettiğimi düşünmüyorum. Kaldı ki hepsini de oynayarak gördüm bunu. Tahmini konuşmuyorum.
Bunun en güzel örneğini ise Mafia'da yaşadım. Önce Mafia 2 sonra ise 1'i oynadım. Oynayanlar, Mafia 1'in son sahnesinde neler hissettiğimi çok iyi anlayacaktır.

Filmlerde aynısını yapıyorum. Hızlı ve öfkeli serisini 9-8-7 diye bitirmiştim. Pişman değilim. 😁

Oyun hikaye olarak bir sıralamada geçiyorsa zevk daha çok alırsınız her şekilde keyif alırsınız bence aga oyunu Sony yapmış ya var mı daha ötesi :D şimdi buradan birkaç kişi çıkıp diyebilir nedir bu Sony sevdası biraderlerim birçok oyun oynadım gerçekten grafikleri gerçeğe yakın ve oynanışı zevk veren oyunlarda Sony çok iyi işler çıkartıyor :)

Oyun hikaye olarak bir sıralamada geçiyorsa zevk daha çok alırsınız her şekilde keyif alırsınız bence aga oyunu Sony yapmış ya var mı daha ötesi :D şimdi buradan birkaç kişi çıkıp diyebilir nedir bu Sony sevdası biraderlerim birçok oyun oynadım gerçekten grafikleri gerçeğe yakın ve oynanışı zevk veren oyunlarda Sony çok iyi işler çıkartıyor :)

Aksiyon macera türleri benim zaten çok hoşuma gidiyor. :)

Uncharted Legacy of Thieves Collection oyunu şu an Etail'de 275 TL'ye düşmüş durumda. Oyun çıkana kadar daha da düşebilir belki, bilmiyorum. Ancak şu an iyi fiyat bu gibi duruyor.

"etailegacy" diye bir kupon eklemişler.

266 Lira'ya düşüyor oyun. Ulan tüh be. Keşke bekleseydim.

Şahane fiyatmış kuponla birlikte. God of War 9 ay önce falan çıktı hala en fazla %20 falan alıyor ve hemen hemen aynı fiyatlara geliyorlar. Aylarca bekleyip aynı fiyattan almaktansa şimdi almak çok daha karlı.

"etailegacy" diye bir kupon eklemişler.

266 Lira'ya düşüyor oyun. Ulan tüh be. Keşke bekleseydim.
279,90 TL'ye geldi bize kupon olmadan, 4,90 TL komisyon alıyor site. Çok da bir fiyat farkı yok güzel fiyattan aldık yine de, bir de kodu verseler artık. Oyun bir kaç gün önceden erken indirmeye açılır mı acaba?

Şahane fiyatmış kuponla birlikte. God of War 9 ay önce falan çıktı hala en fazla %20 falan alıyor ve hemen hemen aynı fiyatlara geliyorlar. Aylarca bekleyip aynı fiyattan almaktansa şimdi almak çok daha karlı.
God of War çıkmadan önce 197 TL'ye kadar düşmüştü. Daha 2 ay önce de 220 TL olmuştu fiyatı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı