Uncharted serisi ve The Last of Us part 1 nasıl PC'de oynanır?

PaRaDoKs

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu iki oyunu oynamak deneyimlemek istiyorum ama PlayStation özel oyunları olduğu için PC de oynayamıyorum. Fakat iki oyun için de PlayStation almak istemiyorum ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bunun çaresi olsaydı başka oyuncular yapardı sanırım. Bunun çözümü PS almak muhtemelen.

Eskiden PS emülatörleri vardı ama düzgün çalışan PS4 emülatörü var mı araştırmak gerek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, TLOU Part 1 PC için çıkışını yapacak ama henüz net tarih belirli değil. Uncharted serisi gelmeyecek. (şimdilik) Beklemek istemezseniz TLOU REMASTERED ve Uncharted serisini PSNOW üyeliği alarak (oyun koluna ihtiyacınız var) veya ücretsiz bir hafta deneme sürümü alarak oynayabilirsiniz. (VPN gerekli.)

Edit: PSNow PS oyunlarını internet bağlantınızla oynamanızı sağlayabilen bir sistemdir. Ülkemizde ise hizmeti yoktur bu yüzden VPN gereklidir. Kısacası GFN'nin Sony kolu diyebiliriz.

PS almak hocam ve Uncharted geldi ancak Last of Us da 2023'te gelecek yani beklemek lazım iyi bir sistem varsa PC de oynarsınız veya beklemezsiniz direk PS.

Geri
Yukarı