Uncharted serisinin en iyi oyunu hangisidir?

En iyi Uncharted oyunu?

• Oy verenlerin toplamı
    33

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Bence en iyi Uncharted oyunu 3'tür hatta sıralamam 3>4>LL>2>1.Uncharted 2'nin gereksiz abartıldığını düşünüyorum sonlara doğru bayıyor.
Uncharted 3'te bir sürü yere gidiyoruz hikaye daha detaylı oluyor Nathan’ın çocukluğuna gidiyoruz. Tempo olarak çok iyi yakın dövüşü çok zevkli son Boss'u bence çok iyi.

Son düzenleme:
Hiçbirini kişisel olarak oynama şansım olmadı, ancak izlediğim kadarıyla bana göre 3. ve 4. oyun çok iyi. Diğer oyunları da güzel ancak günümüzde eski ve bazı yerleri bayıyor denildi.

Tüm oyunları çok severek oynadım ancak Uncharted 3'le aramda özel bir bağ oluştu en sevdiğim oyun.

İlk 3 oyun özelinde konuşursam cidden hepsi güzeldi, benim için çok özel yeri olan bir seri. Özellikle 3. oyunun yeri bende çok ayrıdır. 4. oyunu ve Kayıp Miras'ı oynama şansım olmadı bilgisayara çıkmasını bekliyorum direkt alacağım.

İlk 3 oyun özelinde konuşursam cidden hepsi güzeldi, benim için çok özel yeri olan bir seri. Özellikle 3. oyunun yeri bende çok ayrıdır. 4. oyunu ve kayıp Miras'ı oynama şansım olmadı bilgisayara çıkmasını bekliyorum direkt alacağım.

Ben tüm oyunları seviyorum ama Uncharted 3'ü ayrı bir yere koyuyorum benim için kusursuz bir oyun. Uncharted 1 çok tek düze bir oyun. Uncharted 2 oynarken insanı çok yoruyor gereksiz bir aksiyon var ve boşuna uzatılmış sonları. Uncharted 4'te interaktif aksiyon sahneleri azaltıldı. Uncharted kayıp Miras'ta nathan drake yok.

Ben tüm oyunları seviyorum ama Uncharted 3'ü ayrı bir yere koyuyorum benim için kusursuz bir oyun. Uncharted 1 çok tek düze bir oyun. Uncharted 2 oynarken insanı çok yoruyor gereksiz bir aksiyon var ve boşuna uzatılmış sonları. Uncharted 4'te interaktif aksiyon sahneleri azaltıldı. Uncharted kayıp Miras'ta nathan drake yok.

3. oyunun yeri ayrıdır ya, 7/24 multiplayer oynardık arkadaşlarla. Özledim o günleri. 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı