Uncharted: The Nathan Drake Collection alınır mı?

Lintos

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Colorado, Colorado Springs
PS4'ü satın almanın ardından exclusive oyunlara deli gibi sardım diyebilirim. Şu an aktif olarak The Last of Us Part II oynuyorum. Last of Us serisinin yarattığı etkiyi yaratabileceğini düşünmesem bile bu seriye kesinlikle bakmak istiyorum. Siz ne dersiniz? Hikayesi nasıldır oyunun? Benim için en can alıcı nokta hikaye diyebilirim.

Ah Nathan ah diyorum ve bu seriye başlamayan PS4 oynamamıştır diyorum bence imkanın varsa 1-2-3-4 hepsini oyna.

İlk birkaç oyununun rezil vuruş hissi TLOU2 gibi bir oyundan sonra hiç ama hiç sarmayabilir fakat birkaç oyun sonra düzeliyor. Onun haricinde alabilirsiniz, Uncharted güzel bir seridir. TLOU'nun yapımcısıyla Uncharted'in yapımcısı aynı zaten.

Alınır kesinlikle. Şu an Xbox One ve PC oyuncusu olarak özlediğim iki oyun var. The Last of Us ve Uncharted. Uncharted'ın 4 oyununu da oynadım benim için sıralama 2>3>4>1 ama 4 oyunda çok güzel oyunlar gerçekten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ilk oyunu pek sevmesem de 2’nci ve 3'ncü oyunları severek oynadım. Yüksek tempolu geçen aksiyon oyunlarını seviyorsan şiddetle tavsiye ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sürükleyici ve bulmaca tarzı bir oyun arıyorsanız alabilirsin ama geç kalmışsın çünkü oyun pandeminin başlarında ücretsiz olarak yükleyebiliyordun ama artık yükleyemiyorsun (Berat Albayrak sağolsun)

Geri
Yukarı