Undertale fatal error

İşletim sistemi
Windows 10

Charaa

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar oyunda normal sonu yaptım sonra Flowey'in dediği gibi kimseyi incitmeden herkesle dost olarak oyunu bitirdim. Sanırım buna iyi son deniyor. Bayağı da iyi sondu :D Neyse işte ben iyi sonu yaptıktan sonra flowey geldi bir şeyler söyledi; herkes mutlu, ama oyunu sıfırlama gücüne sahipsin gibisinden konuştu sonra bırak onları Frisk mutlu olsunlar, bırak Frisk hayatlarını yaşasınlar." Dedi, ben de diğer konuşmasına geçsin diye "Z" tuşuna bastım tabii ki ama oyun hata verdi. Sanırım 2 son daha var fakat oyunu oynayamıyorum. 10 kere denemişimdir hep aynı hatayı veriyor. Bu neden olur? Bir çözümü var mıdır?

flowey.png

fatalerror.png

Bir Steam rehberinde gördüm:

“Kütüphaneye Undertale’a sağ tıklayıp özellikeri seçip üstteki beta sekmesinden old_version_100 ya da old_version_101 i seçmek.”

@Charaa sorunu çözebildin mi?
Evet. Oyunu orijinal olarak satın aldım ve save dosyalarını ona aktardım. Kaldığım yerden devam ettim. Orijinal almak istemiyorsan başka bir yerden indirip yapabilirsin benim indirdiğim crack hatalıymış herhalde.

Evet. Oyunu orijinal olarak satın aldım ve Save dosyalarını ona aktardım. Kaldığım yerden devam ettim. Orijinal almak istemiyorsan başka bir yerden indirip yapabilirsin benim indirdiğim crack hatalıymış herhalde.

Ben farklı forumlarda dolaşırken görmüştüm sanırım crack hatalı değil söylediklerine göre flowey izin vermediği için hata veriyormuş ama olmazsa bende satın almayı düşünüyorum.

Ben farklı forumlarda dolaşırken görmüştüm sanırım crack hatalı değil söylediklerine göre flowey izin vermediği için hata veriyormuş ama olmazsa bende satın almayı düşünüyorum.
Hayır öyle bir konu yok. Başka crack indirip saveleri ona aktarabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı