Çözüldü Undertale iyi son olmadı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CanVolteX

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İŞLEMCİ: 11. nesil İNTEL i5
RAM: 16gb DDR4
EKRAN KARTI: RTX3050 Tİ
ASUS TUF GAMİNG F15
Meslek
öğrenci
Undertale'da normal sonu yaptım. Sonra oyunu sıfırlayıp en baştan asgora kadar gittim ve toriel beni kurtarmadı, ben de bir daha asgoru çekemem deyip oyunu bıraktım. Neden iyi son olmadı? Bir de ben oyunu sıfırlayıp tekrar oynarken herkesi bağışladım ama true lab a gidemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Undertale'da normal sonu yaptım. Sonra oyunu sıfırlayıp en baştan asgora kadar gittim ve toriel beni kurtarmadı, ben de bir daha asgoru çekemem deyip oyunu bıraktım. Neden iyi son olmadı? Bir de ben oyunu sıfırlayıp tekrar oynarken herkesi bağışladım ama true lab a gidemedim.

Undyne ve papyrus ile randevuya çıkman gerekiyordu.

Undyne ve papyrus ile randevuya çıkman gerekiyordu.

Çözüm
Onların evinin oraya gittim kimse yoktu.

Papyrus ile savaşıp sürekli kaybettin ya. Arkadaş olalım mı? Diye soracak evet diyecen sonra direk. Evine gideceksin. Undyne'da ise onla savaşmaktan kaçacan sonra sıcak diyarda undyne bayılacak üstüne su dökecen. Sonra onun evine gidip arkadaş olacan.

Papyrus ile savaşıp sürekli kaybettin ya. Arkadaş olalım mı? Diye soracak evet diyecen sonra direk. Evine gideceksin. Undyne'da ise onla savaşmaktan kaçacan sonra sıcak diyarda undyne bayılacak üstüne su dökecen. Sonra onun evine gidip arkadaş olacan.

Çok sağ ol. Ben papyrus savaşından sonra evet deyip yoluma devam etmiştim. Şimdi 2 saat asgoru çekeceğim yine :(

Yeni konular

Geri
Yukarı