Undertale neden bu kadar çok abartılıyor?

Konuşmalarda bir şey yok ki boş boş konuşuyor tarçınmı seversin yok tarçını görürsen yememezlik eder misin?

Gerçekten hikaye oyunlarından bir şey anlamıyorsun.
Oyunun önemli kısmı zaten hikayesi ve sen o hikayeyi okumadan geçiyorsun.
Evet çünkü sana tarçınlı turta yapacak.
Ve oyun sonunda senin son bossu geçmen için ihtiyacın olacak.

Adam akıllı bir gameplay videosu veya oyunun hikaye videosunu atabilir misiniz ne varmış bu kadar abartılıcak görmek istiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adam akıllı bir gameplay videosu veya oyunun hikaye videosunu atabilir misiniz ne varmış bu kadar abartılıcak görmek istiyorum.
Serinin hepsini izlemeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şahsen karakterlerini hatırlatan sürükleyici hikayesi ile birçok popüler oyun yorumcusunun da ilgisini çekmiş ve çekmeye devam eden saatlerinizi verirken asla pişman olmayacağınız bir oyun. Şahsen Witcher'ın abartısının yanında abartıldığını düşünüyorsan hiç kalır.

Bir oyuna girdiğinizde, hemen o oyunun sesini/müziğini kısma ihtiyacı hissediyorsanız, o oyun kötüdür hacı. Ha çok sevenler de var bu oyunu ama kesinlikle bana göre değil.
Şahsen karakterlerini hatırlatan sürükleyici hikayesi ile birçok popüler oyun yorumcusunun da ilgisini çekmiş ve çekmeye devam eden saatlerinizi verirken asla pişman olmayacağınız bir oyun. Şahsen Witcher'ın abartısının yanında abartıldığını düşünüyorsan hiç kalır.
Ehem, "viçır" kırmızı çizgimizdir!

Yeni konular

Geri
Yukarı