"UNEXPECTED_KERNEL_MODE_TRAP" mavi ekran hatası

casto55

Femtopat
Daha fazla  
LoL oyunundayken Alt+Tab yaptığım zaman ekran donuyor ve mavi ekran hatası alıyorum. Bazen oyundan atıyor, 1-2 dakika donuk kalıp kendine geliyor. Bazen de bu 1-2 dakikadan sonra mavi ekran hatası veriyor.

Merhaba cihazınızda ısınma problemi varmı oyun oynarken test ettiniz mi ? bide hdd sentinel yada tune programından bi hdd sağlık yüzdesini öğrenip burada paylaşırmısınız

Herhangi bir ısınma problemi yok. Bu daha 1 haftadır olmaya başladı. Stabil halde 29-32 derece arasında. Oyun oynarken 46 dereceye çıkıyor. Ekran kartı ise oyunlarda en fazla 64 derece gördüm. Stabil halde 33 derece. SSD var şu anlık. Sağlık durumu %89. Fakat daha aralık ayında aldım. Bu sağlık yüzdesi hızlı düşmemiş mi?

Herhangi bir ısınma problemi yok. Bu daha 1 haftadır olmaya başladı. Stabil halde 29-32 derece arasında. Oyun oynarken 46 dereceye çıkıyor. Ekran kartı ise oyunlarda en fazla 64 derece gördüm. Stabil halde 33 derece. SSD var şu anlık. Sağlık durumu %89. Fakat daha aralık ayında aldım. Bu sağlık yüzdesi hızlı düşmemiş mi?
ssd nin markası nedir . istiyorsanız bad sector testi de yapabilirsiniz hdd tune ile yapabilirisniz böylellikle ssd nizin sağlığı tam kesinleşmiş olur ssd ler hızlı olduğundan test çok uzun sürmez . eğer bad sector çıkarsa ozaman garantiye verin yenisini göndersinler. bad sector de ölü sektör çıkmassa ozaman bi fomatlamada yarar var.

SSD'nin markası nedir? İstiyorsanız bad sector testi de yapabilirsiniz HDD Tune ile yapabilirisniz böylellikle SSD nizin sağlığı tam kesinleşmiş olur SSD'ler hızlı olduğundan test çok uzun sürmez. Eğer bad sector çıkarsa o zaman garantiye verin yenisini göndersinler. Bad sector de ölü sektör çıkmassa o zaman bir fomatlamada yarar var.

Kioxia 240 GB. Diğer dediklerini de yaptım hiçbir sıkıntı gözükmüyor. Sadece o ilk programda %89 çıktı sağlık. Diğerlerine göre sağlam
BIOS sürümünü Sürüm 1605 sürümüne güncelle.

Riot Vanguard kaldırın.

Ekran kartın nedir? Ekran kartı sürücüsünde bir sıkıntı var. Ekran kartınını bilemediğim için sorunsuz olan sürücüyü sana veremiyorum.

iPhone telefonunu bir süreliğine bilgisayara bağlamayın.

"DISM" rehberini uygulayabilirsin.
Rehber: DISM aracı nedir ve nasıl kullanılır? | Technopat Sosyal

Ekran kartım ASUS ROG STRIX 1660 Super 3 fanlı modeli. Diğer dediklerini hemen yapıyorum hocam.

Geri
Yukarı