Çözüldü UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION Mavi Ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
SteelSeries ile ilgili uygulamaları ve MalwareBytes'ı kaldır.
Fareni, ses sürücülerini güncelle.
CMD'yi yönetici olarak başlatıp şu komutları gir: SFC /scannow ve chkdsk /f /r (Y/N'den Y'yi seç ve yeniden başlat.)
Sorun devam ederse bildir.
SteelSeries ile ilgili uygulamaları ve MalwareBytes'ı kaldır.
CMD'yi yönetici olarak başlatıp şu komutları gir: SFC /scannow ve chkdsk /f /r (Y/N'den Y'yi seç ve yeniden başlat.)

Çözüm
SteelSeries ile ilgili uygulamaları ve Malwarebytes'ı kaldır.

Malwarebytes 2 gündür güncelleme istiyor yapamadım mavi ekranı aldıktan sonra güncelledim sorun güncellemediğimden dolayı olabilir mi bir de Rival 300S ile ilgili driver bulamadım ses sürücümü tümden kaldırabilirim aslında.

Malwarebytes'ı kaldır ileride sorun çıkmazsa kurarsın, ses sürücülerini güncellemeni öneririm. SS. Engine Software'ı kaldır direkt.

Malwarebytes'ı kaldır ileride sorun çıkmazsa kurarsın, ses sürücülerini güncellemeni öneririm. SS. Engine Software'ı kaldır direkt.
Ses sürücüm güncel galiba onu tekrar kontrol edeceğim SS. Engine Software'ı kaldırdım Malwarebytes'ı kaldırdım tekrar deneyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı