UNEXPECTED_STORE_EXCEPTION mavi ekran hatası

Yusuf islam68

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik
Bilgisayarım ara sıra mavi ekran hatası veriyor, nasıl çözecegimi bilmiyorum. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? Dün ilk kez hata verdi, sonra 10 dakika sonra bir daha hata verdi. Virüs taraması yaptım, en son bugün bir daha hata verdi.

1620373867106.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

yok beklemedim orada takılı kaldı orada bi süre bende reset attım tekrar yaparsa bekleyecegim ama ilk iki kez mavi ekran verdiginde direk daha okumama fırsat vermeden kapanıyordu bu 3 seferde baya takılı kaldı bende resetledim sonra işletim sistemini bulup acamada bende komple kapadım tekrar açtım şuan mavi ekran vermedi henüz
ilk yaptığında hemen kapanıyor diye otamatik olarak yeniden başlatı kapattım ondanmı acaba %100 olmadı takılı kaldı ama şimdi onu aktif ettim tekrar
reset attıktan sonra tekrar açılırken bunu yapıyor komple kapatıp açmadan açılmıyor

Dosya Ekleri

• minidump-ayari.jpg
    minidump-ayari.jpg
    112 KB · Görüntüleme: 21
  • b4286cfe24ab1af63dcba0eb1167b8ce.jpg
    b4286cfe24ab1af63dcba0eb1167b8ce.jpg
    147,8 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:
SSD'nin bağlantısında bir sorun olabilir. SATA ve güç kablosunu kontrol edin. O siyah yazı da sistem diski görünmediği zaman oluyor.

Tamam teşekkür ederim gene mavi ekran verirse minidup dosyası çıkarsa buraya atarim
mavi ekran veriyor hala sistem geri aldım 1 gün mavi ekran vermedi şimdi tekrar verdi ama mavi ekran gelince daha bakar bakmaz reset atıyor minidump dosyasıda çıkmıyor
Virüsten olabilirmi bu şey

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı