Unfollow program önerisi

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Özel Sektör
Ben genelde kendim yapıyorum 😂 dışarıda içine ne koydukları belli olmuyor çünkü. Şaka bir yana InsMaster mesela kendi keyfinden dolayı kaldırılmadı App Store'dan. Hiç birine giriş bilgilerinizi vermeyin.

KS
KS
okangumus600

okangumus600

Picopat
Daha fazla  
Ben genelde kendim yapıyorum 😂 dışarıda içine ne koydukları belli olmuyor çünkü. Şaka bir yana InsMaster mesela kendi keyfinden dolayı kaldırılmadı App Store'dan. Hiç birine giriş bilgilerinizi vermeyin.
Hocam😅😅 Ben 500 kişiyi takip ediyorum da çok zamanımı alır diye uğraşmıyorum. Gir-bak, gir-bak modeli ile

Kadirz123

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Aslında keyfinden kaldırıldı diyebiliriz. Programdaki hatalar yüzünden reklam çıkmıyordu bu yüzden de geliştiriciler para kazanamadı sonrasında ise bıraktılar.

Afkborn

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Özel Sektör
Hocam😅😅 Ben 500 kişiyi takip ediyorum da çok zamanımı alır diye uğraşmıyorum. Gir-bak, gir-bak modeli ile
Kendim yapıyorum derken Python, Selenium kullanarak otomatik hale getirmeyi kast ediyordum hocam hem benin içinde hobi oluyor.

Aslında keyfinden kaldırıldı diyebiliriz. Programdaki hatalar yüzünden reklam çıkmıyordu bu yüzden de geliştiriciler para kazanamadı sonrasında ise bıraktılar.
Açıkçası ben buna çok inanmıyorum. Apple Geliştiricisi olmak biraz zor çoğu uygulama ayakta kalamıyor.

Yukarı