Uninstaller önerisi

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Uzun süredir "Bulk Crap Uninstaller" kullanıyorum. Çok güzel program fakat bazı şeyleri tam olarak kaldırmıyor. Mesela kullanıcılar kısmında oluşan dosyaları silmiyor, benim silmem lazım veya dosyaları siliyor ama klasörleri bırakıyor. Biraz rahatsız ediyor bu durum.
Alternatif olarak "Revo Uninstaller" düşündüm ancak onun da Pro ve Free kısmında bariz özellik farkı olduğunu öğrendim.
Bulk Crap'ten devam etmeli miyim, yoksa Free version da olsa Revo daha mı iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Revo Uninstaller'ın Pro ücretsiz denemesini indirip işiniz bitince silebilirsiniz, ben öyle yapıyorum.

Revo Uninstaller Free yeterlidir.

Pro sürümünü indiriyorum deneme birince Free versiyona geçeceğim.

Pro sürümüne bence gerek yok, biraz fazla gereksiz özelliği var gibi. Free daha hafif ve daha iyi arayüz, sadece kaldırma odaklı. Sadece program kaldıracaksan Free yeterli. Revo Uninstaller Free'nin içerisinde kaldırma özelliğinden daha farklı temizlik özelliği, başlangıç yönetme gibi özellikleri de var. Yine de sen bilirsin.

Pro sürümüne bence gerek yok, biraz fazla gereksiz özelliği var bence. Free daha hafif ve daha iyi arayüz, sadece kaldırma odaklı. Sadece program kaldıracaksan Free yeterli. Revo Uninstaller Free'nin içerisinde kaldırma özelliğinden daha farklı temizlik özelliği, başlangıç yönetme gibi özellikleri de var. Yine de sen bilirsin.
Teşekkür ediyorum.

Pro sürümüne bence gerek yok, biraz fazla gereksiz özelliği var gibi. Free daha hafif ve daha iyi arayüz, sadece kaldırma odaklı. Sadece program kaldıracaksan Free yeterli. Revo Uninstaller Free'nin içerisinde kaldırma özelliğinden daha farklı temizlik özelliği, başlangıç yönetme gibi özellikleri de var. Yine de sen bilirsin.
Artık silme kısmında Kayıt defteri bölümünde "Hepsini Seç" yapıp mı silmemiz gerekiyor?

Son düzenleme:
Artık silme kısmında kayıt defteri bölümünde "hepsini seç" yapıp mı silmemiz gerekiyor?

Evet. Bir de bu ayarları yapmanı öneririm.

1664113001644.png

1664113015827.png

Geri
Yukarı